2733
2739
عنوان

سرطان سینه

168 بازدید | 9 پست

دوستان من خودم ۲۸ سالمه و متاهلم خواهر کوچیکم ۱۹ سالشه..از طرف مادری سابقه سرطان نداریم ولی از طرف پدریم مادر پدرم ور واقع مادربزرگ ما سرطان سینه داشتن و به دلیل مراجعه دیر فوت کردن و ۳۱-۳۲ ساله بودن...من و خواهرم هر ماه معاینه انجام میدیم ولی بشدت استرس داریم...ترجربه ای دارین در این مورد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم استرس چرا اتفاقا استرس اصلا خوب نیست همین که تند تند معاینه میکنین و چکاپ میدین عالیه و جایی ب ...

حالا دکتر گفته چون از طرف پدره احتمالش کم تره و چون اصلا توی خانواده پدری سابقه نداشته...حتی از ۵ بچه دقیقا همشون ۸۰ سال سالم عمر میکنن ولی متاسفانه فقط مادربززگم مبتلا میشن و فوت میکنن

2728

استرس نداشته باشین، استرس خودش عامل سرطانه

توصیه میشه که از سن بیست سالگی به بعد هر فرد خودش روزانه معاینه داشته باشه یعنی سینه اش رو آروم لمس کنه و در صورتی که توده سفتی حس کرد به پزشک مراجعه کنه

سعی کنین قرص های پیشگیری از بارداری استفاده نکنین چون خودشون ممکنه باعث سرطان سینه بشن 

سبزیجات زیاد مصرف کنین 

سوتین رو زیاد سفت نبندین و شبا دربیارین

استرس نداشته باشین، استرس خودش عامل سرطانه توصیه میشه که از سن بیست سالگی به بعد هر فرد خودش روزانه ...

آزمایشی هست ک من و پدرم و خواهرم بدیم و بفهمیم پدرم حامل این ژن هست یا خیر؟ و اینکه حامل بودن ژن سرطان سینه در مردا چقدره؟

حالا دکتر گفته چون از طرف پدره احتمالش کم تره و چون اصلا توی خانواده پدری سابقه نداشته...حتی از ۵ بچ ...

خب وقتی احتمالش خیلی کمه اصلا استرس نداشته باشین 

خدا رحمتشون کنه عزیزه دلم

همین که خودتون حواستون هست و چکاپ میشین کافیه و مشکلی پیش نمیاد

آزمایشی هست ک من و پدرم و خواهرم بدیم و بفهمیم پدرم حامل این ژن هست یا خیر؟ و اینکه حامل بودن ژن سرط ...

از آزمایش اطلاعی ندارم 

ولی در بدن انسان ممکنه هزاران زن معیوب وجود داشته باشه که عرصه ظهور پیدا نمیکنن ولی شرایط محیطی خیلی روی بروز این ژن ها اثر داره پس سعی کنین محیط تون رو سالم کنین

2740

هر 6 ماه یک بار باید سونوگرافی سینه انجام بدی.

هر ماه بعد از اتمام پریود، باید خودت سینه هاتو معاینه کنی و اگر چیز مشکوکی دیدی بری دکتر.

به جراح عمومی که کار سینه میکنه یا متخصص زنان مراجعه کن و طرز صحیح معاینه را ازشون یاد بگیر

تحت نظر که باشی به این شکل، جای هیچ نوع نگرانی ای نیست

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

بهترین کلینیک برای درمان بیماری های مخصوص سینه تو تهران کلینیک هرا تو ستارخانه

زن دایی من برای درمان سرطان سینه میرفت و. خیلی خیلی راضی بود 

ادرس سایتش رو دارم میدم بهت برو سر بزن

سایت کلینک هرا :https://heraclinic.ir/
۶۶۹۳۳۸۶۹