2733
2734
اوه برا من 2 ماه بعد انقد فروخت ..تازه 10 روزم بیشتر فک کنم زمان ببره پرداخت شه

منم داداشم خودش مستقیم رفته بود بانک اونجا واسش فروختنش؛ نزدیک دو ماه طول کشیدم؛ اون 30 درصدش رو فروخت؛ اول 2و خورده ای بهش دادن

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕
میگه گزینه های کنار ببین واریزی زده؟میگه معمولا ۱۰روز تایک ماه طول می‌کشه بیاد ب حسابت،کارتتو چک کرد ...

اها ن ننوشته واریز فقط شماره شبا زده ..اره اسمس بانک دارم نریخته از 20 و 22 ام 

پس ممکمه یماهم طول لکشع حتی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم داداشم خودش مستقیم رفته بود بانک اونجا واسش فروختنش؛ نزدیک دو ماه طول کشیدم؛ اون 30 درصدش رو فرو ...

یعنی ممکنه نخان خورد خورد واریز کنن منتظرن کلش بفروش برهه؟؟؟؟اخه همه میگن خورد خورد میدن

یعنی ممکنه نخان خورد خورد واریز کنن منتظرن کلش بفروش برهه؟؟؟؟اخه همه میگن خورد خورد میدن

برا من یهو دادنش

برای داداشم خورد خورد مثلا چن روز یه بار ۱۰ هزار تومن ؛ ۸ هزار تومن و ... واریز میشه😐 ولی بار اول ۲ و خورده ای بهش دادن

الان عکسی ک گذاشتین رو نگاه کردم برا شما هم اون مبالغ رو یهو واریز نمیکنن ممکنه تو چن روز واریزش کنن

مال من دو تا پرداختی داشتم یکیش 7و 100 

یکیشم 150

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕
برا من یهو دادنش برای داداشم خورد خورد مثلا چن روز یه بار ۱۰ هزار تومن ؛ ۸ هزار تومن و ... واریز می ...

اها 

ن اخه هنوزم سهم برا فروش دارم.منظورم این بود کل 30 درصدم فروش نرفته