2737
2739
عنوان

پسر خاله گیراییش پایینه

113 بازدید | 9 پست

سلام یه سوال پسر خاله ام ۱۲ سالشه این بچه از اول به دنیا اومد ۳ ماه تو دستگاه بود بعد بزرگ شد فهمیدیم گیرایش و ذهنش مشکل داره خانواده اش اهمیت ندادن الام بزرگ شده کاملا مصل بچه ۵ ساله رفتار میکنه اصلا هیچی بلد نیست با همسن های خودش نمیدونه چیکار کنم یه چیزی بهش بگی باید ۳و۴ بار بگی بفهمه پدربزرگش ۳ماه پیش مرده این الان تازه فهمیده که اون مرده تو این ۳ ماه نفهمیده با اینکه همش رفته سرمزارش

الان که فهمیدن مشکلش جدی واقعا بزرگ شده دیگه خاله ام گفت بپرسم که ببرش پیش چه دکتری برد پیش مغز اعصاب کاری براش نکرد خونش خرم اباد چه دکتر متخصص گیرایی این بچه است بنظرتون تو گوگل همش برا معزاعصاب میاره

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از چند سالگی شروع کرده به صحبت 

۶ سالگی بزور نصف حرف زدن رو یاد گرفت میگفت الان خیلی از حرفارو درست نمیگه یا بلد نیست

وااای یعنی تو این چند سال نفهمیدن بچه مشکل داره؟ببرینش تهران  روانپزشک و مغز اعصاب

میدونن ولی بیخیال بودن باباش الان میگه بچه مشکلی نداره تازه

2738

اینجور بچه ها رو باید از اول کاردرمانی تو همه زمینه ها برد، دکتر خاصی لازم نیست و دکتر کاری نمیکنه.

باید روی توانایی هاشون تو کارگاههای مختلف کار بشه.

بچه دختر عمه ی من هم اینجوری، ۳ سالشه.

کلا هر روز هفته، چند جلسه گفتار درمانی، توانبخشی برای حرکت، کلاس مهارت و ....