2737
2739
عنوان

خواستگار خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2659 بازدید | 230 پست
از هر جهت بگین خوبه ،دو متر قد ، جای مهر نماز رو پیشونی ، تک فرزند، با شخصیت ،صورت نورانی، دانشگاه د ...

کار نکردن نمی شه گفت خب به فروشندگی علاقه نداره شاید می خواد هیئت علمی بشه یا ... سرش تو کتابه شاید 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
من سر همین موضوع که قرار بود خرج عروسی ما رو خانواده همسرم بدن و تو دوران اشنایی یه موقع زنگ میزدن ک ...

اره فامیلا گفتن بفرستین مشاوره،بعضیا میگن رو هوا قبول کنین ،بعضیا میگن رد کنین، بعضیا میگن بیکاره اصلا نباید اجازه میدادین بیان خواستگاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگین ولی پسره خیلی مومنه جای مهر نماز تو صورتشه

عزیزم هیچ فردی تو این دنیا شبیه یکی دیگه نیست و شخصیت‌ها فرق داره ممکنه ایشون ی پسر خیلی خوب باشه که خواهرتونو  خیلی دوسش داره و خوشبخت میشن و ممکنه که هزارتا اتفاق دیگم بیوفته، به هر حال اینا احتمال اما ی چیزی که هست بحث تجربس مثلا به اینکه جای مهر رو پیشونیش نگاه نکین چون مثلا ی بنده خدایی چند سال پیش اومد خونمون و جای مهر رو پیشونیش بود و خیلی مثلا با ایمان بود اما کلاه بردار بود و خیلی راحت با ظاهر سازی کلاه سرمون کرد، اما میگم نمیشه بگی چون اون اینشکلی بوده پس این آقام همینطوره، به هر حال بچه ننه بودن برا ی پسر خیلی بده چون اون هیچ وقت ممکنه یاد نگیره رو پای خودش وایسته و شاید نشه ازش توقع ی مرد کاملو داشت 

2728
کار نکردن نمی شه گفت خب به فروشندگی علاقه نداره شاید می خواد هیئت علمی بشه یا ... سرش تو کتابه شاید& ...

اره دقیقا بی نهایت درس خونه ،خیلی عجیب از خوندنش تعریف می کنن،ولی تا هنوز ترم اول ارشده ،الانم دیگه هییت علمی کسی رو نمیگیرن معمولا ،نمیدونم والا

اره اونم هست ،میمونه رو دستمون با این حرفا😂😂😂

چند جلسه ااشنایی بزارید بگید  پسرتون باید کار کنه نمیتونه به سینه زنا نگاه کنه ایرادی نداره مسافر کشی کنه تا یه مدت اشنایی اکر واقعا از پسش بر امد بدین بره عقد کنن   

2738

واقعا عزیزم این به نظر سنجی نیاز داره ؟ازدواج کردن امر واجبی نیست که بابتش بخواد تا عمر داره حرص بخوره طرف صادقانه گفته بدون اجازه پدر و مادرم حرف نمیزنم تو بگو پسره طلاست وقتی صلاح و اختیار خودشو نداره به چه درد میخوره ؟ 

نمیدونم چی بگم 

بنظرم اصلا پسره نمیخاد ازدواج کنه خانواده ش تصمیم گرفتن براش. من بودم ردش میکردم مرد شکاک معتاد زن باز مامانی و خسیس اصلا نمیشه زندگی کرد باشون 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

نه

ازدواج با تک پسر اشتباهه چون هم تمرکز خانواده روی اونه هم خانواده دخالت میکنن توی زندگیش هم بی عرضه بار اومده

خواهرت بدبخت میشه اگه با این پسر ازدواج کنه

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
عزیزم هیچ فردی تو این دنیا شبیه یکی دیگه نیست و شخصیت‌ها فرق داره ممکنه ایشون ی پسر خیلی خوب باشه که ...

راست میگین والا ،اینم هست ولی توی تحقیقات میگن این اصلا پسر پیغمبره و خیلی همه چی تمومه فقط این دو تا مشکل کار نکردن و وابستگی رو داره

2706