2733
2734
عنوان

خواستگار خواهرم

2659 بازدید | 230 پست

سلام خواهریای نی نی سایتی ، موضوع مهمی ذهن من رو مشغول کرده ،خواهر کوچیکم ۲۳سالش هست و تازه لیسانس گرفته ،یه خواستگار داره که دوسال از خودش بزرگتره و دانشجوی کارشناسی ارشده ، تک فرزند هست و پدرش طلا فروش و وضع مالی خوبی داره ، ولی متاسفانه خود پسر بیکار هست ، در عین حال بسیار مودب ،پاک ، درس خوان و سر به زیر هست ، توی تحقیقات همه از پسره و خانوادش تعریف کردن ولی متوجه شدیم که تا حالا پسر هیچ سابقه کاری نداره و حتی در مغازه پدرش هم کار نمیکنه، از مادرش علت رو جویا شدیم و گفتیم چرا در مغازه نمیرن ،گفت که پسرم انقدر پاکه که نمیتونه در مغازه طلا فروشی کار کنه و توی سینه خانم ها نگاه کنه، خلاصه در ادامه تحقیقات یکی از دوستای پسره گفت که این خیلی بچه خوبی هست ولی اشکالش اینه که خیلی ساده هست و به شدت متکی و وابسته به خانواده ، دو جلسه هم با خواهرم بیرون رفتن ، پسره به خواهرم گفته که من بدون اجازه پدر مادرم اب نمیخورم و حتی انتخاب گرایش و رشته تحصیلیم بر خلاف علاقه و میلم با انتخاب پدرم بوده ،خلاصه پسره تا دلتون بخواد ساده و بی دست و پا ،با وجود اینکه ۲۵ ساله هست ،ممنون میشم نظرتون رو بگین ؟ که چی کار کنیم انقدر سادست مادرم میترسه نتونه کار کنه و فعلا هم که نون خور باباییش هست ؟شما باشین جوابتون مثبته ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چون در این حد وابسته به خانوادشه هرگز هرگز باهاش ازدواج نکنه..

لطفا به حرفم گوش کنید مرسی

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

نه نهههه پسر باید جربزه داشته باشه

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2738

خواهرانه میگم بهت  ازدواج نکن باهاش جوهره مرد کارش هست این ببخشیدا جوربزه کارکردن نداشته

رو پول خانواده شوهر اصلا حساب نکنید چون اگر با عروس حال کنن بهش میرسن ولی تا تقی به توقی بخوره  همه چیز قطع میشه 

2706