2733
2739
عنوان

جهزیه من و داستان پرماجرام+ عکس خودمون وبچمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5408 بازدید | 126 پست

من با حامد آشتی کردم ولی حامد همچنان بد اخلاق خسیس بود اصلا خرج نمیکرد همش اعصاب خردی میکرد یه شب یه خواب عجیب دیدم خواب دیدم یه پسر بچه دارم خیلی ناز بود یه خانم سید ک میشناسمش گفت بچتو بگیر مال تویه از خواب بیدارشدم خیلی عجیب بود انگار به دلم افتاده بود حاملم فرداش یه بیبی زدم ک. مثبت شد به حامد گفتم حامد از خوشحالی تو پوستش نمی‌گنجید ولی من هم ناراحت بودم هم خوشحال  ناراحت ازاینکه تو عقد بودیم خوشحال ازاینکه خدا بهم یه بچه داده ک شاید حامد تغیر می‌کرد با اومدن بجه

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با حامد رفتیم دکتر دکتر برام آزمایش نوشت بعد از یک ساعت جوابشو گرفتم گفتم مثبته گفت بله مبارکه اشکام هری ریخت آخه خیلی ناراحت بودم هنوز عقد بودیم و منم جهازم آماده نبود و بابامم توان مالی نداشت اون موقع بخره قرارمون این بود بابام بازنشست بعد جهزیه منو آماده کنن به حامد گفتم نمیشه من جهازم آماده نیست عقدیم باید بندازیم حامد گفت عمرا من بچمو نمیکشم به جهنم من قاتل نمیشم دیگه حرفشم نزن 

2728

حامد موضوع رو به مادرش اینا گفت اوناهم اصلا خوشحال نشدن معلوم بود همش سرکوفت تعنه متلک نه ماه باهمه سختیش گذشت و من بالاخره پسرمو بغل کردم حامد توی اون نه ماه خیلی اذیتم کرد هرموقع ویار داشتم برام چیزی نمیخرید من همش گریه میکردم هرشب کارم گریه بود تو همون بارداریمم افسردگی گرفتم بعد از زایمانم بدتر شدم منو بستری کردن 

خیلی روزای سختی داشتم ولی گذشت الان پسر نازم یک سال نیمشه خیلی دوسش دارم قراره ک تا یک ماه دیگه هم بریم خونه خودمون حامدم مهربون تر از قبل شده وکمتر خیسیس میکنه 

خوب چرا تو دوران نامزدی گفت بیا جداشیم اگه تو رو نمیخواست چرا اومد خواستگاری؟

عزیزم حامد خیلی پولکی بود دلش می‌خواست یه زن پولدار مثل خودشون داشت

2740
2706