2737
2734
عنوان

شهرشما به چی معروفه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 49517 بازدید | 1916 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پارس اباد

سلام عزیزم شماپارس آبادی؟؟؟؟

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
عزیزم منم کرمانی ام به لهجمون خیلی افتخار می کنم هر شهر دیگه از ایران که میرم با افتخار بالهجه خودمو ...

احسنت بر شما،شاد شدم یک کرمانی این حرف رو زد، مزار شهدای کرمان، حس بسیار عجیبی داره، به آدم آرامش عمیقی می ده، وصف کرمان در این تایپیک نگنجد. نه چون من کرمانی ام این حرف رو می زنم، من چهار سالی که دانشگاه بودم، با بچه های شیراز و اصفهان و مشهد خیلی رفیق بودم همشون به اتفاق می گفتن، هیچ جای ایران مثل کرمان خونگرم نیستن. بعضی هاشون می گفتن همشهری های خودمون به این گرمی و مهربانی نیستن. البته خوب و بد همه جا هست. 

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
می تونم بپرسم چند سالتونه؟

33سال متاهل دارای 3فرزند

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
2738
این چه حرفیه اخه ، من کلی بروجرد رو گشتم هیچ فرقی با جاهای دیگه ایران نداره ، اروپا که نرفتم ولی آب ...

کلا لرستان سرسبزه

تو هرچقدم بروجردو گشته باشه اندازه من که بچه اونجام نگشتی

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 
پادگانش رو دیوارش نوشته بودن خر بیار آدم ببر

عجب شیر🤣

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀