2737
2739
عنوان

قهر کردم اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 5238 بازدید | 243 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

الهی بمیرم برا بچه

حالا هم تحمل کن نترس ب شکر خوردن میوفته

ن زنگ جواب بده ن زنگ بزن

مرتیکه ۲شب میاد خونه طلبکارم هس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچت شیر میخوره هنوز؟

بهش غذا نمیدادی؟

شیر خودتو میدی یا خشک؟؟؟

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪

خوبش کردی یعنی اگه شوهرمن بود پدرشو درآورده بودم بشین تا با احترام بیاد دنبالت گزارش رفیق بازیاشو به باباش یا مامانش بده هرکدوم که خودت بهترمیدونی

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
۱ سال و نیم فقط بخاطر بچم تحمل میکردم چون خیلی بهش وابستم اما الان صبرم تموم شد  

مطمئن باش هیچ مردی طاقت بچه یک سال ونیم نداره بدون مادر

بلاخره تا صبج هم باشه بچهت میاره پیشت عزیزمم

ولی خب ی راه خوب برا زندگیت پیدا کن.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706