2737
2739
عنوان

قهر کردم اومدم خونه بابام

5240 بازدید | 243 پست

دیشب ساعت ۱۲  نیومد خونه زنگ زدم به شوهرم صدای دختر و رفیقاش میومد میخندیدن بهش گفتم کجایی گفت دلیل نداره بهت توضیح بدم ساعت ۲ و نیم اومد من درو از تو قفل کردم فکر نمی کرد کلید خونه رو داشته باشم اومد بالا دمه در هرچقدر کلید انداخت و زنگ زد درو باز نکردم گفتم برو پیش همون رفیقات داد و بیداد راه انداخت گفت من چرا برم خونه منه در و باز کن منم باز نکردم دیدم خیلی نعره میزنه آبرومون داره میره در و باز کردم عوضی زد تو گوشم هلم داد روزمین  گفت پرو شدی منم گفتم من یا تو که هر غلطی دوست داری میکنی بحثمون بالا گرفت زد گلدون و تو آینه شیکست بچمم از خواب پرید گریه کرد اونم فحش میداد نعره میزد منم گفتم دیگه نمی تونم تحملت کنم طلاق میگیرم گفت هر غلطی میخوای بکنی بکن فقط بچرو بزار خودت هرکاری میخوای بکن منم عصبی بودم ساعت ۶ صبح زنگ زدم بابام اومد دنبالم بی بچه خیلی حالم بده بجز اینجا هم جایی و ندارم دردل کنم ببخشید طولانی شد          

ی کم صبور باش

بچهت چن سال؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
2706