2733
2739
عنوان

بچه ها از شوهرم خبری نیست چه غلطی کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 153 پست
الان زنگ میزنم بیان دنبالم ببرنم

اره برو اگه خدایی نکرده چیزی پنهون کرده باشن زود تابلو میشن از رفتاراشون میفهمی اگه خیلی طبیعی بودن که پس باید منتظر فردا باشی شوهرت بیاد ازش بپرسی دلیل این کار بچگانه چی بوده تورو بیخبر گزاشته بعد اگه حرفش قانع کننده بود که هیچی سکوت اگه نبود فقط بگو برای خودم متاسفم 

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بچه حدستون درست بود متاسفانه😭😭😭

تو‌جاده گویا گازوئیل یه تانکری خالی شده بوده اینم تو شب متوجه نشده ماشینش چپ کرده خداروشکر مشکل جدی نیست و فقد چندتا زخم رو‌بدنش ایجاد شده😭😭😭😭😭😭

الهی من بمیرم براش گفته بود به...(من)نگین دلش ضعیفه نگران میشه نمیخوام بیخودی حالش بد شه😭😭😭😭😭

کاش بمیرم بااین دل سیاهم که هر وقت شور میره یه اتفاق بد میوفته😭😭😭😭😭

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
چی شد؟

گفتم عزیزم چپ کرده باماشین

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
گلم کجایی ؟ دلواپست شدم

گفتم عزیزم بخون

اسی بیا بگو ببینیم چی شد

.

اسی چی شد تو فکرتم

.

بچه حدستون درست بود متاسفانه😭😭😭 تو‌جاده گویا گازوئیل یه تانکری خالی شده بوده اینم تو شب متوجه نش ...

وواااااای  چ قدر بد  

خدا رحم کرده   هر وقت از خونه میرید بیرون صدقه بدید

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 
2706