2733
2734
عنوان

بچه ها از شوهرم خبری نیست چه غلطی کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 153 پست
والا بخدا منم از حرفاشون شک کردم دارن دروغ میگن اخه همش سعی میکرد بپیچونه و میخندید هرچی میپرسیدم از ...

عزیزم تابلوعه دروغه به قران جای تو بودم میرفتم سر مزرعه تملیفو روشن میگردم خودمو از این همه دلشوره و استرس در میوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم به نظرم به برادرشوهرت اگه روت میشه دوباره بزنگ بگو اگه اتفاقی افتاده بگه بگو اینجوری تاصبح از ...

همین الان قطع کردم میدونمم هرچقد بپرسم نمیگن😭😭😭😭😭😭😭😭خدا خودش بهم رحم کنه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
پاشو برو سر مزرعه خودت تعتو همه چیو در بیار 

خیلی دوره هیچکسم ندارم ببرتم 

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2731
همین الان قطع کردم میدونمم هرچقد بپرسم نمیگن😭😭😭😭😭😭😭😭خدا خودش بهم رحم کنه

رفتن این وقت شب درست نیست اصلا حتی باآژانس خطرناکه اصلا حرفشم نزن حالا اگه داداشی بابایی کسی باهات بود میرفتی اشکال نداره ولی من بودم بد تلافی میکردم پاشو پس برو خونه مادرشوهرت بگو من تنهام ترسیدم اومدم اینجا مطمعن باش بری اونجا سردرمیازی چه خبرشده

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!
رفتن این وقت شب درست نیست اصلا حتی باآژانس خطرناکه اصلا حرفشم نزن حالا اگه داداشی بابایی کسی باهات ب ...

زنگ بزن به برادرش بگو به دنبالم منو ببر خونه مادرت تنهایی سردرمیاری بری اونجا اگه نبردت اونجا پس بدون یه خبری هست

رفتن این وقت شب درست نیست اصلا حتی باآژانس خطرناکه اصلا حرفشم نزن حالا اگه داداشی بابایی کسی باهات ب ...

نمیشه الان برم اونجا شرایط مناسبی ندارن الان زشته ولی میدونم اینجاهم باشم تا صبح دق میکنم همون پاشم برم خونشون بهتره پس مرسی ک گفتی😭😭😭😭

زنگ بزن به برادرش بگو به دنبالم منو ببر خونه مادرت تنهایی سردرمیاری بری اونجا اگه نبردت اونجا پس بدو ...

باشه مرسی که گفتی

بالاخری میخوای چیکارکنی عزیزم 

الان زنگ میزنم بیان دنبالم ببرنم

نمیشه الان برم اونجا شرایط مناسبی ندارن الان زشته ولی میدونم اینجاهم باشم تا صبح دق میکنم همون پاشم ...

اره بهترین کاره خونشون دوره ازتون مگه کجازندگی میکنین عزیزم بعدم رفتی یکم گریه هم قاطی کن بگو مردم ازصبح ازبی خبری 😂