2737
2734
عنوان

چرا ازدواج کردم اخه چرا

2826 بازدید | 80 پست

چرا انقدر احمق شدم تو ۱۸ سالگی اردواج کردم چرا فک کردم خونه شوهر ببخشیدا بردم ریدن چرا فک کردم میخوام پرنسس اونجا شم  بخدا لعنت ب این فیلمای ترکی ک فقط ادم رو میبره تو جو چرا اون ارامشم رو دادم و خودمو انداختم تو اتیش اخه شوهر میخواستم چیکار خونه بابام پادشاهی میکردم چرا خر شدم خاگ بر سرم بمیرم راحت شم

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا عزیزم چیشده مگه چرا انقد بخودت بد و بیراه میگی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2728
با فیلم ترکی جو گرفتت شوهر کردی؟

ن ولی فکر میکردم عین اونا همیشه زندگی گل و بلبله فکر نمیکرد هرماه حرص برنج و گوشت و مرغ بخورم فکر نمیکردم فقط بشم کلفت تو خونه 

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2738
سنت مناسب بود ادمت اشتباه

ادمم اشتباه نبوده ادمم ی خوردع بیشعوره وگرنه در کل خوبه

ایها الناس چرا اسی ازدواج کرد ؟؟؟ آروم باش بابا الان میوفتی رو دستمون

بخدا کاش بمیرم خاک بر سرم چرا حامله شدم از خودم بدم مباد

ن ولی فکر میکردم عین اونا همیشه زندگی گل و بلبله فکر نمیکرد هرماه حرص برنج و گوشت و مرغ بخورم فکر نم ...

خوب عیبی نداره حالا که ازدواج کردی حرص نخور انقدر

زندگیم سختیای خودشو داره

حالا که این راه و رفتی سعی کن ازش لذت ببری

اگه همسرت بیرون کار میکنه کارای خونه با شماست

اگر دوتاتون بیرونید کارای خونه تقسیم میشه دیگه

دو نفر باید کار انجام بدن برای زندگیشون