2733
2739
عنوان

چرا ازدواج کردم اخه چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 2826 بازدید | 80 پست
وا عزیزم چیشده مگه چرا انقد بخودت بد و بیراه میگی

حالم بده فهمیدم حاملم از خودم بم میاد از زندگیم از این بچه 

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن ولی فکر میکردم عین اونا همیشه زندگی گل و بلبله فکر نمیکرد هرماه حرص برنج و گوشت و مرغ بخورم فکر نم ...

اونا کجا گل و بلبله اونا ک خیانت میانتشون اونقدر زیاده وقت نمیکنن گل و بلبل باشن ک

آیدا هستم  
2731
اخه گفتی خودمو انداختم تو اتیش

اتیش فقط شوهر نیس فهمیدم حامله ام هرکی ی حرف بهم میزنه بیچارم کردن

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
ن ولی فکر میکردم عین اونا همیشه زندگی گل و بلبله فکر نمیکرد هرماه حرص برنج و گوشت و مرغ بخورم فکر نم ...

اینکارا و این اتفاقا بخودت بستگی داره  دیدتو عوض کن تو کلفت نیستی داری محل زندگیتو برای خودتو عشقت تمز میکنه گرچه توالان متوجه نمیشی چی میگم 

حالم بده فهمیدم حاملم از خودم بم میاد از زندگیم از این بچه 

منم امشب حالم بده ولی میخوام بیخیال باشم

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
2740
فیلم هندی میدیدی چیکار میکردی😁

بخدا منظورم اون نیس ک از رو اونا شوهر کردم ولی هروقت میدیدم میگفتم زندگی همینقدر قشنگه

نه دیگ زندگی خیلیم ت*میه. شمام کلفت نشو برا خودت وقت بزار این چ ربطی ب ازدواج داره اصن

مایی ک مجردیمم این دغدغرو داریم .که چهارروز دیگ چجوری زندگی کنیم پول مرغ و گوشتمونو از کجا بیاریم  اصن ادم بی دغدغه میشه مگ

دلم شکستی و جانم هنوز چشم به راهت...
اونا کجا گل و بلبله اونا ک خیانت میانتشون اونقدر زیاده وقت نمیکنن گل و بلبل باشن ک

نه بابا ندیدی😐سریالارو تازگیا سریالاشون خیلی گل و بلبله

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍