2733
2734

من پوستم خیلی خشکه پن مخصوص پوست خیلی خشک و حساس پرودرما رو دارم راضیم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوست شما هم پوسته میشه ؟ 

بله میشد قبلا خصوصا دور دهنم 😢

و یخورده خارش هم میگرفت 

که رفتم دکتر اون پن رو برام نوشت و یه دوره هم برا پوسته هام 

کرم مرطوب کننده حاوی اوسرین مارک ثمین رو زدم

که خیلی خوب بود

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
بله میشد قبلا خصوصا دور دهنم 😢 و یخورده خارش هم میگرفت  که رفتم دکتر اون پن رو برام نوشت و ی ...

واقعا پس حتما میخرمش قیمتشم خوبه من شامپو بچه سی گل فاقد سولفات گرفتم بازم پوستم پوسته شد بعدش حس کشش اصلا نداشتما اما بعد ی هفته پوسته شدم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
واقعا پس حتما میخرمش قیمتشم خوبه من شامپو بچه سی گل فاقد سولفات گرفتم بازم پوستم پوسته شد بعدش حس کش ...

پوست من و شما حساسه 

من خودمم شامپو بزنم صورتم 

پوستم پوسته پوسته های سفید میزنه

ایشالله که درست شه پوستت گلم

2738