2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوخی اره؛ نه بابا خیلی ادم مهیه...ولی نمیدونم چجوری بفهمونم بهش من عاشقش شدم... به نظر شما در جواب ...

استیکر خنده بذار بنویس امان از مردای بدجنس 😈

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2740
لازم نیس کاری کنی سرصحبت بازشه..به اندازه کافی رودادی که همچین پیامی داده..بخادخودش میگه .خودتوکوچیک ...

ای بابا چرا دعوام میکنی❤❤🙃 آخه واقعا دوسش دارم ولی نمیدونم فهمیده خودشو زده به اون راه یعنی؟

۳۱ سالته خیلی جوونی که چرا با کسی که ۱۴ سال ازت بزرگتره بنظرم بیشتر موقعیتش تورو جلب کرده تا عشق بنظ ...

شاید موقعیت باشه...اما مهرش رفته به دلم...نمیدونم چرا‌...خودمم موندم

عزیزم شما جوونی بنظرت ادمای بهتر برات نیست؟

چرا عزیزم؛ ولی هییییچ کسی به دلم نمیشینه....یکی همین چند روز پیش التماسم میکرد میگفت عاشقتم میمیرم برات.یعنی هر چی میگفتم قبول داشت باهاش یه ساعت رفتم بیرون حتی نگاهشم نمیتونستم بکنم...همش کراشم میومد تو ذهنم...اخرشم بهش گفتم تا ولم کرد

ای بابا چرا دعوام میکنی❤❤🙃 آخه واقعا دوسش دارم ولی نمیدونم فهمیده خودشو زده به اون راه یعنی؟

قطعابله...

اون تجربه زندگی داره.شغل و سنشم میگه که میدونه دوروبرش چه خبره..خاهرانه راهنمایی کردم ناراحت نشوعزیزم.قیافه بگیربراش

منظورش چیه من نفهمیدم

قیمت تک با جین عمده فرق داره .چون اول قرار بود دخترش ازدواج کنه اما حالا جفتشون میخاستن ازدواج کنن.متوجه شدی.مثل لباس که تکش گرونه اما ۶ تاییش ارزون تر در میاد

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2706