2703
2553

بزار

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
توخدا فقط کو کو نکنید

کو کو😂

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ب روز رسانیم سوخت

حَسبُنَا الله و نِعمَ الوَکیل : خداوند ما را کفایت می‌‌کند و او چه خوب نگهبان و یاوری است."مسلمانان واقعی، بدون هیچ ترس و هراسی، با آرامش خاطر و با توکّل به خداوند، در مقابل دشمنان و در مقابل ناملایمات ایستادگی می‌کنند."

بسیاری از جوانان راغب به ازدواج با این دختر زیبا بودند، ولی مادر، شیر بهایی هنگفت به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان شرط کرده بود و بر شرطش اصرار داشت.
جوانی خوش هیکل نیز عاشق دختر شده بود ولی ۲۰ میلیون بیشتر نداشت، پدرش را مطلّع نمود.
پدر گفت پولی را که داری بیاور تا برویم خواستگاری.
جوان گفت:
پدرم ، مادرِ دختر ۱۵۰ میلیون شرط کرده!!!
پدرگفت:
می رویم و می بینی چگونه می شود.
پدر و پسر برای خواستگاری نزد مادرِ دختر رفتند.
پدرِ پسر به مادرِ دختر گفت: پسرم عاشق دختر شماست و این ۱۰ میلیون هم برای شیربها.

مادر گفت: ولی من ۱۵۰ میلیون شرط گذاشتم !!!
پدر گفت: صحبتم را قطع نکن و این هم ۱۰ میلیون دیگر تقدیم به تو جهت ازدواج با من.

مادر دختر لبخندی زد و گفت : *علّی برکت الله*
جوانان شهر اعتراض کردند و گفتند: شرط اینگونه نبود؟
مادر عروس گفت:
*قیمت تَکّی با عُمده فرق می کنه

2706