2733
2739
عنوان

شکمووها غذادوستا بدویین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 160 پست
من شکمو بودم قبلا ولی وقتی به خودم اومدم که۱۰۸کیلو شده بودم ولی الان۸۲ کیلو ام😜😜😜😜

آففففففففرین چجوری اینقد کم کردی من موندم ۵کیلو کم کنم اونم چجوری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما الان زیلد می خورید ؟؟عمل تون چطوری ؟؟؟دارو مصرف می کنید ممنون میشم جواب بدید همه چی می خوری یا ب ...

نه در حد چهار پنج قاشق.هیچ دارویی استفاده نمیکنن.سالم میخورم.فست فود و قند و روغن و خوراکی اینا خیلی کم 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
آففففففففرین چجوری اینقد کم کردی من موندم ۵کیلو کم کنم اونم چجوری

عمل کردم عزیزم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
خیلی خوبه که.منم یکی از غذهایی که خیلی دوس دارم اینه بعلاوه ته دیگ عالیم کنارش باشه با سالاد شیرازی ...

اوف دختر کاری کردی نصف شب شکست عشقی خوردم😋😋😋😘🤤🤤🤤🤤آب دهنم .....

من همه ی غذا ها رو دوست دارم و دوست دارم از همشون خیلی خیلی زیاد بخورم

نمیدونم چکار کنم قدم 162 وزنم 68

قبلا 62 کیلو بودم الان اینقدی شدم

هر کارم میکنم بازم نمیتونم جلوی غذا مقاومت کنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
خانوما آمدیم انرژ ی مثبت کسب کنیم چرا دعوا میکنید 

اتفاقا تاپیک رو بخاطز این زدم که انرژی مثبت بدیم و بگیریم که تواین اوضاع کرونا که نمیشه رفت بیرون چیکارا کنسم که اول تاپیکم گفتم

اوایل کسی توهین میکرد تو تاپیکام هیجی نمیگفتم ولی اشتباه میکردم سکوت میکردم چون هرکس توهین میکنه باید توهین بشنوه

اینجا نه کسی منومیشناسه نه بالاعکس

پس چه لزومی داره من بخوام کلاس بذارم کی چی بشع اخه

چی بهم میدن یاچی ازم میگیرن

اما این خانوم کلا مشکل داره انگاری

خوشبحالتون ک اینقد اشتها دارید والا من بهترین غذاها زو پیشم بزارم بازم زیاد میلم نمیکشه شوهرمن مثل خودمه جفتمون نی قلیون و لاغری مردنی 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
نه در حد چهار پنج قاشق.هیچ دارویی استفاده نمیکنن.سالم میخورم.فست فود و قند و روغن و خوراکی اینا خیلی ...

اخه ۵قاشق ؟حتما سیر نمیشی بگو چطور جایگزین میکنی؟و اون بخش اعظم مغزی رو چیکار میکنی هوس و اینطور چیزارو

خوشبحالتون ک اینقد اشتها دارید والا من بهترین غذاها زو پیشم بزارم بازم زیاد میلم نمیکشه شوهرمن مثل خ ...

خوشبحالت🥺

من عاشق غذا هستم

یعنی وقتی بیکارم فکر میکنم چی بپزم این بهترین تفریحمه بعد با عشق میپزم و میخورم و یه گوشه میوفتم😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706