2737
2734
عنوان

شکمووها غذادوستا بدویین بیاین

1302 بازدید | 160 پست

بچه ها بیاین ازاین عادتمون دور هم حرف بزنیم.خداکنه زیاد باشین تا یکم هم روحیه بگیرمم همم ازتون یاد بگیرم.من خیلی خیلی شکموهستم بشدت غذا دوستم بیشترم غذاهای ایرانی تا فست فود ولی خب اینم پایه ام.بخاطر کرونای لعنتی رستوران رفتن تعطیله فقط تو اینستا ایندبلاگرا میرن اینوراونور اونارو نگامیکنم.امروز عیندبچه ها نشستم ماتم نرفتم که دلم رستورانای جدید میخواد غذاهای زیاد.اینم بگم که بشدت توفامیل دست پختم زبانزده همه به زبون دیگه میگن مارو کی دعوت میکنی.بخاطردست پختم هست که خیلی رستوران نمیریم قبل کرونا شاید ۳بار درماه

شمام بگین حالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پزنده توروخدا😅😅

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

من عاشق هات داگ هستم 🤩😍غذاهای خوشمزه هم خودم درست میکنم 

کلا عاشق خوردنم 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
چه پزی بابا  فک نکن رستوران لاکچری و خدادتومن میشه نه عزیزم

اخه به ماچه  چراجارمیزنی بشین زندگیتوبکن .الان شوهرمن پولداره جاربزنم بگم فلان داره و....چه لزومی داره اعلام کنم😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
من اهله رستورانم ولی غذا درست کردن نه زیاد حوصلم نمیگیره،لعنت به کرونا تفریحات ساده مونم ازمون گرفته

منم مجبورم بپزم دیگه چون دخترم هرغذایی رو بیرون نمیخوره الان که دیگه هیچی

ولی خب همشم نمیشع رفت رستوران هزینه ها زیاد شده

اگه به من بود که شاید از ۴هفته ماه رو یک هفته میپختم خودم بقیش رستوران

2706