2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کارمند دادگستریم بگو چیه سوالت ؟و مشکل اصلی چیه ؟

سلام یه سوال داشتم خدمتتون... من زن داداشم درخواست طلاق داده مهریه 1200سکه بوده هزار بخشیده مونده 200 تا ولی قبل از اینکه درخواست بده کل اموال داداشم از قبیل ماشین و زمین و خونه رو داداشم زده بود به نامش. حالا میشه اینا رو کم 200 تا سکه گذاشت یا در اصل اونا جدای از مهریه اس؟ 

سلام یه سوال داشتم خدمتتون... من زن داداشم درخواست طلاق داده مهریه 1200سکه بوده هزار بخشیده مونده 20 ...

عزیزم متاسفانه چون زده بنامش دیگه حزو اموال زنش حساب میشه نه خودش باید مهریشو جدا بده مامانم میخواد طلاق بگیره نصف خونه بنام مامانمه اصلا اینو برا مهریه و نفقه حساب نکردن 

تازه شانس بیاری زن داداشت نره اجرت المثل بگیره که از نفقه بیشتر میوفته براس

2738
بله فکرشو نمی‌کرد نامردی کنه در حقش

اگر عنوان کرده باشن در ثبت اسناد که به عنوان مهریه اینارو به نام همسرم میکنم که هیچ ..وگرنه مهریه جداست از این اموال و باید مهریه هم بپردازه

اگر عنوان کرده باشن در ثبت اسناد که به عنوان مهریه اینارو به نام همسرم میکنم که هیچ ..وگرنه مهریه جد ...

نه عنوان نکرده 😢چقدر سخته با این وضعیت طلا مهریه دادن. خدا به دادشون برسه واقعا 

نه عنوان نکرده 😢چقدر سخته با این وضعیت طلا مهریه دادن. خدا به دادشون برسه واقعا 

چاره ای نداره یا طلاقش نده که بیاد تا طلاق توافقی و مهر ببخشه ....یا اعسار بزنه ...احتمال زیاد قبولم میشه .بستگی به درآمدش قسط بندیش میکنن

عزیزم متاسفانه چون زده بنامش دیگه حزو اموال زنش حساب میشه نه خودش باید مهریشو جدا بده مامانم میخواد ...

اجرت المثل چیه... نفقه نداده چون خود زن داداشم خونه رو ترک کرد و داداشم همون موقع اطلاع داد