2737
2734
اجرت المثل چیه... نفقه نداده چون خود زن داداشم خونه رو ترک کرد و داداشم همون موقع اطلاع داد 

هرچی زن تو خونه غذا پخته و زحمت کشیده تزئینات خونه کرده صورتش چین و چروک افتاده و بچه بزرگ کرده و اینا کارشناس بررسی میکه مرد باید بده برا این از نفقه هم سخت گیر ترن خیلیا نمیدونن نمیگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اجرت المثل چیه... نفقه نداده چون خود زن داداشم خونه رو ترک کرد و داداشم همون موقع اطلاع داد 

بگو طلاقش نده خودش مجبور میشه یه فکری کنه بعد داداشت بگو سریع بره برا عدم تمکین(نداشتن رابطه بین زن و شوهر )شکایت کنه مثل بابای من رفت شکایت کرد با اینکه تو یه خونه زندگی میکرن دست مامان بیچارم هیچ جا بند نشد. با اینکه بابام کار نمیکرد مامانم خودش خیاطی میکرد نفقه شاملش نشد چون گفتن زن تمکین مرد نکرده که وظیفش بود😠😔

بله بفرمایید

من مهریم بیست سکه ست،دوساله عقدم و نرفتیم خونه خودمون و داریم جدا میشیم ،ترو خدا میشه ی ایدی تلگرام ب من بدین خصوصی مشکلمو بهتون بگم خیلی وضعیتیم و اوضام بحرانیه،فقط چنتا سوال میپرسم دیگه مزاحمتون نمیشم 

اجرت المثل هرکاری تو این مدت کرده واسه زندگیش یا حتی اجرت المثل اموال مثلا یعنی مدت زمان مالی که دست طرف بوده به شکل پول حساب میشه و باید پرداخته بشه...مثلا شما یه خونه به من بدی 3 ماه ...اون 3 ماهی که خونه شما دست من بوده و به شما ندادمش به جاش باید پولشو بدم که دست من بوده به جای شما

بگو طلاقش نده خودش مجبور میشه یه فکری کنه بعد داداشت بگو سریع بره برا عدم تمکین(نداشتن رابطه بین زن ...

ان شاء الله مشکل پدر و مادرت حل بشه تنها شانسی که داداشم داشت بچه دار نشده بودن فقط همین