2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دارم 😣 از بس درس میخونم و سرم توی کتاب و لپتاپه

من برای لپ تاپ میشینم رو مبل یه میز میذارم روبروم پامو دراز میکنم و تکیه میدم به مبل یه بالشتم میذارم پشت کمرم لپ تاپو میذارم رو یه کتابی چیزی بعد میذارم رو پام و تکیه میدم اصلا گردنم درد نمیگیره 

من دارم 😣 از بس درس میخونم و سرم توی کتاب و لپتاپه

بیشتر بگو

من مدت یکماه هست در دام پشتمه

تو خم راست شدن همچی

واینکه قراره برم آب درمانی

و ام آر آی مو به یک متخصص دیگه نشون بدم

من برای لپ تاپ میشینم رو مبل یه میز میذارم روبروم پامو دراز میکنم و تکیه میدم به مبل یه بالشتم میذار ...

شما دیسک داری؟

من یک ماه دردام طوریکه توخم راست شدن سخته

همش خشکی درد گرفتن پشتم

راحت رو زمین نمی تونم بشینم

گردنم اگه پایین کنم زود میکیره

ورزشهامم انجام میدم

قراره برم آب درمانی

و ام آرآی مو به یک متخصص دیگه نشون بدم

قوس گردنمم صاف شده

2738
من برای لپ تاپ میشینم رو مبل یه میز میذارم روبروم پامو دراز میکنم و تکیه میدم به مبل یه بالشتم میذار ...

من یه عالمه کتاب و اطلس و جزوه و تبلت و لپتاپ و ... روی میز میزارم نمیتونم روی مبل لم بدم

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
شما دیسک داری؟ من یک ماه دردام طوریکه توخم راست شدن سخته همش خشکی درد گرفتن پشتم راحت رو زمین نمی ...

نه ندارم

ولی فکر کنم شدیدا در معرضش هستم

چون عادت دارم درس که میخوام بخونم دراز میکشم بعدش گردن درد میشم کتاب نمیتونم بخونم 

اگه میتونی برو پیش ارتوپد بهت گلوکوزامین یا قرص پیاسکلیدین و گاباپنتین میدن دردا اروم میشه 

من یه مدت کمر دردای بد میشدم مثلا سالی دو سه بار بعد دکتر بهم یه دفعه بتامتازون داده بود (امپول)

هر وقت درد داشتم امپول بتامتازون میزدم 

البته زیادش اصلا خوب نیستا

ولی من چون سالی یکی دو بار بود میزدم و الحمدلله مشکلم برطرف شد

نه ندارم ولی فکر کنم شدیدا در معرضش هستم چون عادت دارم درس که میخوام بخونم دراز میکشم بعدش گردن در ...

قراره برم متخصص دیگه ام آر آی مو نشون بدم

برای تشخیص قطعی

داروخونه میده بدون نسخه

همین بکماه دو دکتر رفتم 

دونرتبه دار گرفتم

الانم دارو میخورم

فیزو هم رفتم لیزر هم رفتم

قراره برم آب درمانی

اخه از سابقه قبلی قوس گردنم صاف شده بود

قراره برم متخصص دیگه ام آر آی مو نشون بدم برای تشخیص قطعی داروخونه میده بدون نسخه همین بکماه دو د ...

گلوکوزامین طول میکشه تا اثر کنه 

ولی گابا زود اثر میکنه 

من گابارو برای کمرم یه مدت میخوردم

فوق العاده هم برای بعضی ها خواب اور هست 

ميشه علائم شو بگيد منم دو ماهه همش گردنم درد ميگيره ميزنه به كتف و بازوم بيشتر مثل گرفتگي عضله است اما چرا هر كاري ميكنم خوب نميشهههه🥺

خسته شدم 

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2706