2737
2739
عنوان

دوست دختر سابق شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 29 پست
منم پیام دادم بگو حرفتو گفت اول تصویری جواب بده دلم تنگ شده بعد سالهاقطع کردم  گفتم بگو نصف شب ...

خوب گفتی

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای چی وقتی دوست نداشته ج بده ترغیبش کردی هان🤨🤨🤨

مسخواستم مطمئن شم درد این زنه چیه ول کن نبود هر چ بی اعتنا بودیم هی خط عوض میکرد زنگ میزد گفتم شاید شوهرم داره چیزی مخفی میکنه اما فهمیدم اون ددم سالمی نیس

می دونی اسی حتما شوهرت اون سرکار گذاشته بود زمان مجردی و اذیتش کرده بود اینم حالا داره اینجوری با به ...

میدونی عزیزم شوهرم ب شدت ادم صادقی هست ،میدونم قبل من دوست دختر داشته ،اما تو امر ازدواج ب هیچ عنوان دروغ نمیگه ب طرف مقابلش گفت من بهش گفتم قصد ب هیچ وجه ازدواج نیست اما پا پیچم شد سر اولین قرار با مادرش اومد گفت این اقا ازم خواستگاری کرده،گفت منم گفتم هیچوقت همچین حرفی نزدم اونم هر روز در خونمون بود منم ب طور کامل قطع کردم رابطه ام حتی شوهرم اویل ک با من اشنا شد گفت من صادقانه میگم قصد ب هیج عنوان ازدواج نیست وده روز بعد بخدا ده روز بعد گفت قبلا قصدم ازدواج نبود اما الان قصدم ازدواجه وفوری با پدرم صحبت کرد میدونم سر کار نذاشته هیچکسیو

2740
شاید زبونم لال این یکی با اون یکی متفاوته و این جدیده

نیس عزیزم همونه اسم وفامیل وخطش تو نامبر نگاه کردم امه یکیه صدا وعکس پرفایلش من باهوشتر ازاینم سرم کلاه بره 

خدایا نسل این هرزه هارو منقرض کن همه یه نفس راحت بکشن

امیدوارم کارش دفعه هزارمین بار تکرار نشه چون من اخطار خودم دادم اینبار شوهر اونو هم پیدا میکنم در جریان قضایا میذاره شوهرم ما باقیش با خودش چطور جواب خانواده وشوهرش میده،هنوزم شماره شوهرم تو گوشیش سیوه رانی ذخیره کرده ک شوهرش شک نکنه 

امیدوارم کارش دفعه هزارمین بار تکرار نشه چون من اخطار خودم دادم اینبار شوهر اونو هم پیدا میکنم در جر ...

عزیزم اینا ذاتشون خرابه مطمئن باش بجز شوهرت با مردای دیگه م در ارتباطه

خدا ازش نگذره سلطیه خانومو😒

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
عزیزم اینا ذاتشون خرابه مطمئن باش بجز شوهرت با مردای دیگه م در ارتباطه خدا ازش نگذره سلطیه خانومو😒

فقط از خدا میخوام  یا این ادمارو درست کنه یا شر این ادما رو کم کنه از زندگی مردم 

مسخواستم مطمئن شم درد این زنه چیه ول کن نبود هر چ بی اعتنا بودیم هی خط عوض میکرد زنگ میزد گفتم شاید ...

چی بگماما کارت خوب نبوده هزارتاکاردیگه هس میتونستی انجام بدی نهاین کارت

2706