2410
2553
عنوان

دوست دختر سابق شوهرم

1160 بازدید | 29 پست

سلام دوستان ی سال پیش کنار شوهرم بودم ی زنی  زنگ زد شوهرمم جواب داد رو بلنگو گذاشت 

دوست دختر سابقش بود بعد زنه شروع کرد سلام علیک وچند ساله ازت خبری ندارم بی وفا واینا شوهرمم با چشاش ازم خواهش میکرد ک نمیخوام جوابش بدم منم اشاره دادم حرف یزن میخوام بدونم حرفش چیه خلاصه شوهرم باهاش سلام کرد زنه هم ک گرم گرفت شوهرم عصبی شد فحشش داد گفت مگه نگفتم زنگ نزن من زن دارم زنه هم گفت دره جون عمه ات واونم فحش داد شوهرم قطع کرد

چند ماه دیگ گذشت بازم تماس گرفت شوهرم همون بار اول تا تونست بدوبیراه گفت ،گفت من دیگ مجرد نیستم زن دارم چرا حالیت نیست زنگ میزنی 

گذشت تا یمدت پیش ساعت دو شب با یخط دیگ پیام داد وچند بار تماس گرفت این چهارمین شماره ازش بود بقیه همه بلاک شده بود

پیام داده بود تورو خدا جواب بده کارمهمیه دیگ

خب

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم پیام دادم بگو حرفتو گفت اول تصویری جواب بده دلم تنگ شده بعد سالهاقطع کردم 

گفتم بگو نصف شبی تصویری اخه

بعد زنگ زد جواب دادم تا صدای منو شنید شکه شد ک زن جواب داده 

قطع کردم گفتم ببین من زنشم ده بار جلو خودم بلاکت کرده چرا بیخیال نمیشی مگه نمیگه زن داره 

اونم خیلی ترسید چون اونم ازدواج کرده بود گفت ن بابا من دوست دخترش نیستم  اشتباه شده

گفتم ببین من زنی نیستم شلیته بازی در بیارم فقط ی حرف اخر میزنم  ومیرم تو خودت ازدواج کردی منم ی زنم رو زندگیم حساسم  پس متوجه کارا ورفتارات باش وب کی وچی پیام میدی وزنگ میزنی چون همیشه ب این خوبی برخورد نمکنم اونم گفت من نمیدونستم زن داره ،گفتم یعنی تو خودت نمیدونستی ک خودتم شوهر داری یعنییی

2706