2752
2734
کارشون خیلی سختو ریسکیه؟ اتفاقا تاپیک قبلیم درمورد همین بود میشه با این شغل تو بازار الان زندگی شروع ...

کارش سخته‌ با خیلی بلانسبت شما آدم‌ های زبون‌ نفهم در کاره 

الان‌ نمیدونم‌ ولی همسر من‌ ۱۶ ساله‌ تو این‌ کاره

۲ تا شعبه‌ داره‌ 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برا انتخاب رشتم خواستم برم عمران .انقدرررر عمرانیا ناله و شکایت کردن پشیمون شدم رفتم معماری اونا ...

اگر سرمایه نداشته باشی فایده نداره...یعنی استخدام اینا نیست.... باید خودت زمین بخری بسازی.....!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2731
کارش سخته‌ با خیلی بلانسبت شما آدم‌ های زبون‌ نفهم در کاره  الان‌ نمیدونم‌ ولی همسر من‌ ۱۶ سال ...

موفق باشن .امسالم درامدشون خوب بوده یا ناراضین؟

دلم شکستی و جانم هنوز چشم به راهت...
خدا انگار مارو نمی‌بینه 😔

من که خودم تحصیل کردم دانشگاه عالی کشور... خیلی برام سنگینه تحصیل نکرده ها چند سال سر کارن و الان درامد دارن. ما تحصیل کرده ها که الان باید بذارنمون روسرشون بیکار یا کارای حقوق پایین...

بازم توکل بر خدا

خدایا شکرت
موفق باشن .امسالم درامدشون خوب بوده یا ناراضین؟

ممنون‌ عزیز

امسال‌ اوضاع کساد زیاد بوده‌ 

ولی گه گاهی هم‌ بوده 

شکر خدا‌   ، 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏