2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغلشون چیه

مشاور املاک و خرید و فروش

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2742
مهندس عمرانه...ساختمان سازی..کاملا راضی

من برا انتخاب رشتم خواستم برم عمران .انقدرررر عمرانیا ناله و شکایت کردن پشیمون شدم رفتم معماری اونا ک میگفتن ما نفرین شده ایم ک اومدیم عمران  

دلم شکستی و جانم هنوز چشم به راهت...
2740

مهندس عمران بساز بنداز🤣 شكر خوبه 

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
نه والا معلوم نیست انتظار چی دارن بازاریا. ما که میبینیم توو این اوضاع فکر سودن و وضعاشونم خوبه. کار ...

ناله بازاريا ب خاطر اينه ك سوداشون مثل قبل نيست 

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
اها ببخشید. رشتتون چی بود؟چقدر سرمایه داشتین؟

رشتم معماری بود برای ۵ سال پیش حدود ۸۰۰ ملییون 

اللته همش رو خودم بدس آورده بودم 

❌رفت!!؟؟؟؟  ❌ به دررک ❌    خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه❌
2706