2733
2734
عنوان

هیچ وقت حسرت ادمارو از درون زندگیشون خبر نداری نخور

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 113 پست
چجوری زنشو برده بالا

اینکه زنش بگه آب نخور لب نمیزنه یا زنش تو جمع هرچی از دهنش در میاد میگه اما برادرشوهرم یه لام بهش نمبگه اما خدانکنه من پیش خانوادش کمتر از جان صداش کنم وایمیسه توپیدن بهم زهرمارم میکنه کلا مهمونیو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهترین طلا و خونه و ماشین و زندگی دارم  حتی خوردو خوراک و پول توجیبی تا پوشاک اما رفتاراش عذاب ...

عزیزممم بابا خوش باش ول کن شوهرتو پول تو جیبی میده برو فیلمهای کره ای دان کن آشپزی کن بهتدین کیکارو بپز روی حرفش حرف نزن بابا خونه کیف کن ول کن شوهرتو پول تو جیبی همش از بیرون شال و مانتو و ...بخز بابا خوش باش ما حداقل اینارو نداریم😢😢😢

خانواددددشششششش  یعنی همیشه تو این ۴ سال یه پاشون بوده خدا نگذره ازشون

میگم یه دلیلی داره

حالا که میدونی یواش یواش دورش کن ازش

ارتباط بنداز با ادمای خوب و ارام و دورشو با کسایی دیگه شلوغ کن

عزیزممم بابا خوش باش ول کن شوهرتو پول تو جیبی میده برو فیلمهای کره ای دان کن آشپزی کن بهتدین کیکارو ...

کمد لباسام و ببینی یا لوازم آرایشمو یا هرچی عقت میگیره از بس دارم همش مارک 😔😔😔😔

اما اون دلخوشی که باید باشه نیست 

2740
چجوری یعنی هوای زنشو داره سیاستش چیه

اخلاق خودش اینطوره.فکر نکنم خانمش کاری کرده باشه

مثلا پایه سفره پایه کار تو خونه اس ولی خب زیاد اهل بریز بپاش نیست منم زیر یه سقف نیستم ببینم درون زندگیشون رو ببینم.ولی تا خونه مادرشوهرم بود بد کوفتی بود😐😐

الانم چون من سفر دوست دارم و اون اهل سفره و اینکه کمک حاله تو خونه داری و بچه داری فکر میکنم خیلی خوبه.شاید ایرادایی داره ک زنش رو ازار میده

میگم یه دلیلی داره حالا که میدونی یواش یواش دورش کن ازش ارتباط بنداز با ادمای خوب و ارام و دورشو ب ...

مثلا با کی خواهر

کسافت بی همه چیز برادرشوهرم رفته عشق سابقه شوهرمو گربته و واسه لج ما هرکاری میکنن 

دائم عکسای تفریح و الکی میزاره زنش آشغال

کمد لباسام و ببینی یا لوازم آرایشمو یا هرچی عقت میگیره از بس دارم همش مارک 😔😔😔😔 اما اون دلخوشی ...

ب نظرم وابسته شوهرتی بابا ولش کن اونوو بروو خوووش باش ی عالمه پول تو جیبی داری

چون جز شوهرم نمیتونم اونم به خاطره اخلاقش همرو دور کرده با کسی برم چیزی بخرم میگه این چیه گرفتی باید با خودم میرفتیم یا بیشتر از دوساعت بشه میگه کجا رفتی بدون من خوش گذرونی و باز زهرمار میشه اون تفریح برام 

شما فقط پول رو ملاکبه خوشبختی میبینی تا یه جایی پول لذت میده بعدش عادی و خسته کننده میشه وقتی همه چی داشته باشی ولی عشق نباشه

مثلا با کی خواهر کسافت بی همه چیز برادرشوهرم رفته عشق سابقه شوهرمو گربته و واسه لج ما هرکاری میکنن& ...

اینستا و کانالهاتو بپاک نگاه نکن اصلا

خودت الان‌پاشو پول ک داری خونتو تزیین کن غذای خوشمزه بپز😍😍😍بشین بخور فیلمای کره ای و ژاپنی بابا خوش باش