2726

اخه چجوری از درونشون خبر نداشته باشیم همه ادما بلاخره خودشونو نشون میدن نمیشه قایم کرد

من واقعا خود زندگیشونم دیدم اوتقد خوشن ک نگو غمی ندارن من الان نامزدم ولی دیدم دوستام ک نامزدن مادرشوهرش برای تولد سرویس طلا شوهرش هرمناسبتی براش طلا میخره دخترای زمین ما ارزوی هرشوهری هستن اون شوهری داش ک همه پکیجهارو کامل باهم داش خوش تیپ پولدار خوش اخلاق بهترین خانواده ۵تا خونه ۱۰تا سرویس طلا ۵تا ماشین بهترین خونه تو بالای شهر😞لباس عروسیش بهتربن لباس تو تبریز براش دوختن هیی چی بگم دهن ادم وا میمونه😞

ب نظرم همش اون جمله دلخوشی الکیه باید قبول کرد این دنیا ناعادلانس و باید کنار بیایم  و محکومیم ب کنار اومدن

تمام معیارهات روی ثروت هست ...

با این حجم از ظاهرنگری ، فکر کنم خیلی ناراحت زندگی کنی 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزه من 

منم شوهرم کلی زمین داره که میلیاردیه 

خونه و ماشینم داریم به هرمناسبتی برام طلا یا پول خوبم میده .چشم و دل پاک .خانوادش سرشناس هرچی که بگی همه میگفتن خوشبحالم شده اما از روز اول عروسیم کاری کرد که سگ ازدیتم نون نگیره چرا؟چون زودجوشه و میخاد حرف خودش باشه تحمل نه شنیدن نداره.با اینکه قیافه و هیکل خوب داره و هرکی میبینه میگه ارومه اما ظاهر خوب داره و باطنشو خودم فقط دیدم و خانوادش😔

البته همش از لحاظ مادی هم نباید ببینی 

منم خانومی میشناسم که واسه تولدش کادو ۵۰ میلیونی میده بهش شوهرش همه جوره مادی اوکی ولی هر روز بحث و دعوا سر مسایل بیخود یا شوهره زیاد سرش تو زندگی نیست به هر حال همیشع عالی نیستن 

عزیزم خوش بخت تمام هم هست طرف حلقه به گوش خانم درآمد عالی غم نداره تازه از بس،خوشه گرفتاری نداره  همش دنبال بحثو دعوا هست اصولا آدم های خیلی خوش میگن خانواده شوهر چرا زنده هستند 

عزیزه من  منم شوهرم کلی زمین داره که میلیاردیه  خونه و ماشینم داریم به هرمناسبتی برام طل ...

خیلیام در اوج فقر و بدبختی اند و شوهراشون بی اخلاقن

چه بسا شوهر شما پول نداشت شرایطش خیلییی بدتر بود

پس پول ملاک خوب یا بد بودن ادما نیست..البته ک پول داشته باشه و بد باشه باز بهتره

2706