2737
2739
عنوان

هیچ وقت حسرت ادمارو از درون زندگیشون خبر نداری نخور

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 113 پست
کودک درونم ؟منطورت چیه 😭اره اصن توحرف زدن راحت نیستم 

کودک درون همون بچگیاته ی چیزی درونته بهش اهمیت نیمدی همه ی ما کودک درون داریم اهیمت ندیم بهش میفتیم تو جوب

الان کودک درونت میگه حرفی بزن چرا نمیزنی من ناراحتم من رنج دیده هستم توروخدا نجاتم بده

عکس بجگیتو پیدا کن به چشماش نگاه کن بگو عزیزدلم منو ببخش بهت اهمیت ندادم ی عالمه قوربون صدقه اش برو امروز اینکارو انجام بده

۰۹۳۹۹۶۱۴۶۵۲این شمارمه واتس داری بیا بحرفیم من کمکت میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم همینو تصمیم گرفتم 😍😍😍😍

هیچ کس حق نده شمارو بزنه. تو انسانی. خودت باید برا خودت ارزش قائل بشی. اگر عادتش کتک زدنه و هر کاری هم بکنی ترک نمیکنه چاره اش فقط شکایته. من هیچ کس رو به طلاق تشویق نمیکنم. این رو گفتم که برداشت بد نکنی. 

یکی دست بزن داشت .طوری که اون از ترس فقط بهش دروغ میگفت یا کاری رو که دوست داشت انجام نمیداد

البته اون هم زبون درازی داشتم. موقع عصبانیت انقدر غر میزد به جونش که دیوونه اش میکرد

هر راهی رو امتحان کرد کتک زدنش رو ترک نکرد. تا این‌ه یه روز رفت ازش شکایت کرد

دخترش رو هم با خودش نبرد 

گفت مگه من از خونه بابام آوردم که الان ببرمش. خودت ازش نگداری کن. 

اولش تحدیدش کرد شوهرش که ال میکنم بل میکنم .روزگارتو سیاه میکنم و فلان. اما وقتی دید من از حرفش کوتاه نمیاد کم کم نرم شد و خودش اومد منت کشی و دیگه کتک نزد. چون همیشه این ترس رو داره که اگر بزنمش میزاره و میره. 

دوست عزیز من تو این کار خیلی صبوری کنی و به حرف مردم اهمیت ندی. چون خانواده همسرش هی بهم توهین کردن که تو بی حیایی رفتی شکایت کردی.

مرد گفت قهر کرده اومده ور دل مامانش.

شوهرش گفت دیگه زن من نیستی. طلاقتم نمیدم تا موهات مثل دندونات سفید بشه . 

اما من این خرفهد رو از ذهنم می انداختم بیرون و فقط به هدفش کر میکرد. دلش طلاق نمیخواست .دلش یه زندگی آرم میخواست. که با کمک خدا به هدفش رسید

نه هیچوقت مگه اینکه ترکونده باشه منو

هیچ کس حق نده شمارو بزنه. تو انسانی. خودت باید برا خودت ارزش قائل بشی. اگر عادتش کتک زدنه و هر کاری هم بکنی ترک نمیکنه چاره اش فقط شکایته. من هیچ کس رو به طلاق تشویق نمیکنم. این رو گفتم که برداشت بد نکنی. 

یکی دست بزن داشت .طوری که اون از ترس فقط بهش دروغ میگفت یا کاری رو که دوست داشت انجام نمیداد

البته اون هم زبون درازی داشتم. موقع عصبانیت انقدر غر میزد به جونش که دیوونه اش میکرد

هر راهی رو امتحان کرد کتک زدنش رو ترک نکرد. تا این‌ه یه روز رفت ازش شکایت کرد

دخترش رو هم با خودش نبرد 

گفت مگه من از خونه بابام آوردم که الان ببرمش. خودت ازش نگداری کن. 

اولش تحدیدش کرد شوهرش که ال میکنم بل میکنم .روزگارتو سیاه میکنم و فلان. اما وقتی دید من از حرفش کوتاه نمیاد کم کم نرم شد و خودش اومد منت کشی و دیگه کتک نزد. چون همیشه این ترس رو داره که اگر بزنمش میزاره و میره. 

دوست عزیز من تو این کار خیلی صبوری کنی و به حرف مردم اهمیت ندی. چون خانواده همسرش هی بهم توهین کردن که تو بی حیایی رفتی شکایت کردی.

مرد گفت قهر کرده اومده ور دل مامانش.

شوهرش گفت دیگه زن من نیستی. طلاقتم نمیدم تا موهات مثل دندونات سفید بشه . 

اما من این خرفهد رو از ذهنم می انداختم بیرون و فقط به هدفش کر میکرد. دلش طلاق نمیخواست .دلش یه زندگی آرم میخواست. که با کمک خدا به هدفش رسید

هیچ کس حق نده شمارو بزنه. تو انسانی. خودت باید برا خودت ارزش قائل بشی. اگر عادتش کتک زدنه و هر کاری ...

خداروشکر عزیزم منم راه های مختلفی رفتم عزیزم اما دیدم جواب نمیده واسه همین زبون درازیم و کمتر کردم دیدم بهتر چواب میده الانم باهاش دهن به دهن نمیسم تا به کتک کاری برسه 

2740
عزیزمم ی راهکار بهت بدم مامان من ب یکی گفتخ بود از این ب بعد توهم وسایلارو بشکون بزار شوهرت بترسه ت ...

اوووه 

من اصلا نمیتونم همچین کاری کنم.احساس حقارت و دیوانگی میکنم

اون دیوانست بچم چه گناهی کرده این صحنه هارو ببینه.

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b