2733
2734
عنوان

طول سرویکس

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 58 پست

من با طول سرویکس 25سرکلاژ نکردم

الانم خداروشکر دختره سه سالم کنارم خوابیده 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با 34 سرکلاژ شدی واقعاااا؟؟، چرااا من 33 بودم توی 19 هفته هیچ مشکلی پیش نیومد 34ک سرکلاژ نمیخواد زیر ...

معلومه دکتر اسی خیلییییی پولکیه

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

وای من بچه اولم پارگی کیسه اب داشتم طول سرویکسم پایین بود استراحت داشتم اینم پایینه ولی استراحت نمیکنم همش میشینم و سرپام ترسیدم 

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 
2731
معلومه دکتر اسی خیلییییی پولکیه

شایدم زیادی محتاطه من ودوستم باهم بارداریم دوتامون همین 32 33 بودیم هردو هم دکترامون متفاوت بود و هر دو گفتم خوبه مشکلی نداره

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2738
با 34 سرکلاژ شدی واقعاااا؟؟، چرااا من 33 بودم توی 19 هفته هیچ مشکلی پیش نیومد 34ک سرکلاژ نمیخواد زیر ...

نمیدونم کرد دیگه منم به دکترم خیلی اعتماد دارم هرچی نیگه گوش میدم،،حالا امیدوارم بچم صحیح و سالم بیاد بیرون،،همش میگم چطوری برم خرید برا سیسمونی اخه گفت پاتو از در بیرون نمیزاری

نمیدونم کرد دیگه منم به دکترم خیلی اعتماد دارم هرچی نیگه گوش میدم،،حالا امیدوارم بچم صحیح و سالم بیا ...

اووووو به نظرم باید نظرچندتا دکتر دیگه هم میپرسیدی چون طول سرویسکت خوبه الکی سرکلاژ کرده

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
خدا برات نگه داره عزیزم ،،استراحت مطلق هم نداد دکترت؟ 

ممنونم عزیزم 

انشالله شماهم بسلامتي فارغ بشی 

استحراحت که داشتم ولی مطلق نبودم. 

مثلا تا روز آخر میرفتم دانشگاه حتی امتحاناتمم دادم. فقط یه امتحانم مونده بود که ترمم تموم بشه که دخترکم بدنیا اومد.