2737
2734
عنوان

طول سرویکس

700 بازدید | 58 پست

سلام دوستان من الان ۱۹ هفتمه.تو ۱۸ هفتگی سرکلاژ کردم.طول سرویکسم ۳۴ بود.چقدر باید استراحت کنم؟ بعد طول سرویکس کوتاه باعث پایین اومدن جنین یا جفت میشود؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با 34 سرکلاژ کردی؟چرا خوبه که

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2738
منم تعجب کردم بعضی دکترا خیلی محتاطن انگار

اره، شایدم. سابقه داشتن که لازم شده. من الان 33 شده خوشحالم اومده بالاتر

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

۳۴مگه خوب نیس 

دیگه سرکلاژ کردی جفت پایین نمیاد که 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
جفت به مرور میره بالا. ۳۸ هم خوبه سعی کن زیاد سرپا نباشی

ای خداااا کارای خونه رو چی کار کنم تازه من اصلا جاروبرقی نمیزنم ولی امروز مجبورم یخچال تمیز کنم😢😢😢 

فکر کن من چهار ماه و نیم رابطه نداشتیم و از اولم شیاف استفاده کردم 

جواب ابلهان خاموشی است
2706