2733
2739
عنوان

خسته ام از رفتار های خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 44 پست
شما نرو.ولی وظیفه همسرته.این که خواهراش متوجه وظایفشون نیستن وظیفه شوهر شمارو کمتر نمیکنه عزیزم.دعای ...

دلم نمیاد همسرم خیلی دل رحمه ...می گه خانمی میای بریم ...خداییش خیلی وابسته منه‌تا حالا تنهایی نرفته خونه مادرش...

اون روز ماذرش علنی گفت تنها بیا ...زنت خونه بمونه ...تو بیا پسر گلم...بعد من هویج ...

به دختراش می گه به کاراتون برسید دخترای تیز و باهوش من..‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شده مثل خانواده همسر من دیروز شوهرم دیگه با ناراحتی میگه اینا نمیفهمن!! اصلا هیچیو درک نمیکنن! اصلا ...

واقعا اینا هم درک و شعور ندارن‌..خدا بخیر کنه.مادرشون اتاق عمله ‌..اینا فرداش فقط کاشت و‌ترمیم ناخن و مو دارن‌‌...کلا به یه ورشون هم نیست.بعد همگی جمع بشیم وای مادر جونم قربونت برم چرا لاغر شدی چرا خم شدی

من واقعا شرمنده ام اما حیون ان

منم تو کار مادرشوهر خواهرشوهرم موندم

عین بچه میمونن

مادرشوهر ۷۳ساله و خواهرشوهر ۴۵ساله مجرد

موقعی که بچه نداشتم مغزم رو سوراخ میکردن که بچه بیار

حالا که فهمیدن یه تبریک که نگفتن هیچ خودشون رو زدن به نفهمی حتی به روی مبارک هم نمیارن

اومدن خونه جدیدمون یه تبریک خشک و خالی هم نگفتن

درعوض خواهرشوهرم تا تونست تو همه‌جا فضولی کرد و سرک کشید

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
دلم نمیاد همسرم خیلی دل رحمه ...می گه خانمی میای بریم ...خداییش خیلی وابسته منه‌تا حالا تنهایی نرفته ...

😂😂😂عیب نداره.حالا که دلت نمیاد بخاطر شوهرت تحمل کن.ایشالا اونام سرشون به سنگ میخوره عاقل میشن

2738
منم تو کار مادرشوهر خواهرشوهرم موندم عین بچه میمونن مادرشوهر ۷۳ساله و خواهرشوهر ۴۵ساله مجرد موقعی ...

منم سن های شما هستن..مادرشوهر ۷۶ ساله خواهر شوهر مجرد ۴۲ .....هیچی نمی گن....دعا می کنن باردار نشم‌....چاق شدم همشون حال شون بد شد....تا یک ماه مطمن شدن چاقی از پر خوریمه بعدا عادی شدن....انگار دعا می کنن من بچه نیارم....

شوهرم هم تک پسره کل خانوادست...خب بدبخت ها منقرض می شید که

دلم نمیاد همسرم خیلی دل رحمه ...می گه خانمی میای بریم ...خداییش خیلی وابسته منه‌تا حالا تنهایی نرفته ...

عزیزم شما هم میتونی هم با همسرت همراهی کنی هم به کارای خودت برسی، اگر بخوای بخاطر خواهرشوهرها حرص بخوری زندگیت خراب میشه، چون اونا هیچوقت تغییر نمیکنن!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
😂😂😂عیب نداره.حالا که دلت نمیاد بخاطر شوهرت تحمل کن.ایشالا اونام سرشون به سنگ میخوره عاقل میشن

من همسرم خیلی مرد محترمیه‌‌..نمی شه تو روش این حرف ها رو بزنم.یه بار گلایه کردم.می گه فردا هر کی وجدان خودشو باید تحمل کنه‌‌....مادرم بمیره من وجدانم تمییزه‌‌....خواهرام هم ۴۰ به بالان پس به گفتن من نیست.

منم همه کار برای مادرشوهر و خواهرشوهرام کردم ولی الان خوب دست مزدم و دادن ،از تجربه ی خودم بخوام نظر بدم هیچ کاری براشون نکن ، چون شوهرم وضع مالیش خوبه میگن باید طلاق این و بدی که خودشون بیان سر خونه و زندگیم بشینن ، دیگه نمیگن که من پا به پاش بدبختی کشیدم تا به ی جایی برسه 

عزیزم شما هم میتونی هم با همسرت همراهی کنی هم به کارای خودت برسی، اگر بخوای بخاطر خواهرشوهرها حرص بخ ...

ازم تقدیر نمی کنن...مادرم هم منو پر می کنه نرم...سنگین باشم

2706