2733
2739
عنوان

خسته ام از رفتار های خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 44 پست
ازم تقدیر نمی کنن...مادرم هم منو پر می کنه نرم...سنگین باشم

از من که حدود ۲۰ساله دارم زندگی میکنم به شما نصیحت، کاری رو انجام بده که همسرت میپسنده، نه مادرت.

با مادرت بحث نکن اما دربست هم حرفاشو قبول نکن.

ببین چی بهتره با سیاست و مهربونی، با همسرت توافق کن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرت راست میگه واقعا

ببخشیدا ولی خییییلی ساده ای دلم برات سوخت اصلا چرا اینجوری به خودت بی احترامی میکنی تو هم نرو خونشون شوهرتم گفت محترمانه بگو مامانت نخواسته بیام به تو چه که میری کاراشو میکنی مگه تو کلفتشونی اصلا

استراتر عزیز با هرکس طوری برخورد میکنن که خودش اجازه بده تو وقتی خودت برای خودت ارزش قائل نیستی میخوای کی برات ارزش قائل باشه؟؟؟؟

به نظرم برو ولی کمتر 

من اوایل خیلی خوب بودم کارهاشونو کردم و...

وقت زایمانم نگفت مردی یا زنده 

اصلا تا یه هفته تو شوک بودم 

برای همین میگم کمتر برو 

فردا بچه بیاد نری بده تو میشی

2728
من ی دوماه پیش با شوهرم دعوام شد رفتم خونه مادرم وقتی برگشتم دیدم فرشای خونه رو با وسایل یخچال و فری ...

یعنی از خانواده شوهر پررو تر ندیدم هر کار ببینم ازشون تعجب نمیکنم دیگه😀

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

من چی بگم مادرم بیمارستان بستری یکی زنگ نزد حال مادرمو بپرسه همشون زنگ میزنن ب من میپرسن 

بعد میگن نمیخوام مزاحم مامانت شیم 

اخه کل جهان ازشهر و روستا زنگ میزنن حالشو ازخودش میپرسن ن ازدخترش 

اشکال نداره واگذارگردم ب خدا 

ازم تقدیر نمی کنن...مادرم هم منو پر می کنه نرم...سنگین باشم

مادرت بر عکس مادر منه من خودم قبلم نیرفتم کاراشونو میکردم حالا که به ذاتشون پی بردم دیگه نمیرم مادرم همش میگه برو محض رضای خدا میگم دوتا عروس دیگم داره دخترم داره مگه من کلفتم انقد کردم از آخرم از من بدتر نیس به چشم کلفتم میبیننت😐😐

2740
مادرت راست میگه واقعا ببخشیدا ولی خییییلی ساده ای دلم برات سوخت اصلا چرا اینجوری به خودت بی احترامی ...

بله دوست عزیز...مادرم می گه عزت نفس داشته باش...اخرش من عزیز نیستم.همون دختراش رو‌می پسنده...چقدر وقیح باید باشن...چقدر بی وجدان

خیلی هم زشتن خیلی...همشون عقده قد و زیبایی منو دارن‌‌موهام تا کمرم طلایی بلنده پر ....می بینن می گن برو کوتاه کن مصری‌...

من می زاشتم پای کمبوداشون....اما هارتر شدن‌....می گن وای تو ورا تولد امسال نگرفتی....با وجود عمل مادرشون من تولدبکیرم تو کورونا؟؟

بله دوست عزیز...مادرم می گه عزت نفس داشته باش...اخرش من عزیز نیستم.همون دختراش رو‌می پسنده...چقدر وق ...

باز حرف خودتو میزنیااا

اصلا عمل مادرشون به تو چه 

اصلا حذفشون کن از زندگیت 

به خودت برس شیک بپوش شیک بگرد کلاس های مختلف برو اگه امکانشو داری درس بخون آخه ازته کلفتی خانواده شوهر برای تو چیزی در میاد که حالا توقع تشکر و قدردانی هم داری؟؟؟؟؟؟!!!!!!

بله دوست عزیز...مادرم می گه عزت نفس داشته باش...اخرش من عزیز نیستم.همون دختراش رو‌می پسنده...چقدر وق ...

خب معلومه اونا دختراشن در نهایت تو عروسی حتی اگه خودتو بکشی واسشون پس متعادل باش بذار شوهرت بره تو زیاد نرو

باز حرف خودتو میزنیااا اصلا عمل مادرشون به تو چه  اصلا حذفشون کن از زندگیت  به خودت برس ...

دانشگاه ثبت نام کردم...شیک بودم قبلا...دقیقا شدم‌کلفت خانواده شوهر

2706