2733
2734

اول از کرونا میترسم چون باردارم  بعد با شوهرم خوب نیستم بعد اصلا حوصله ندارم بعد لباس ندارم که اندازم باشه ☹☹☹☹☹خیلی ناراحتم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

واییی برو حتنا چقد بدمیشه خواهر ادم پیشش نباشه قشنگ ماسکو دستکشو اینا بپوش برو حیفه میمونع ب دلت

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه،منم هفته بعد عقد برادرمه،شهر دیگه م،باردارم،همسرم کروناش مثبت شده،در نتیجه نمیرم😕

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

نامزدی 

اونم تو این اوضاع 🙄

وقتی هر روز چند صد نفر آدم میمیرن 

آدم باید چقدر بیشعور و نفهم و بی فرهنگ باشه که همچین مراسمی رو برگزار کنه 

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 
2740
واییی برو حتنا چقد بدمیشه خواهر ادم پیشش نباشه قشنگ ماسکو دستکشو اینا بپوش برو حیفه میمونع ب دلت

همین الانشم ازم ناراحته ک برا کمک و این چیزا نرفتم . اخه میترسم از کرونا بعدم حال روحیم اصلا خوب نیست 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

حرفم درمیارنا براخواهرت برو حتما

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
نامزدی  اونم تو این اوضاع 🙄 وقتی هر روز چند صد نفر آدم میمیرن  آدم باید چقدر بیشعور و ...

مراسمی نیست فقط مادرپدر و دوتا خواهر داماد مامان و خواهر من با من و شوهرم . 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
واااا ... نری برای خانوادتون بد میشه تا همیشه منتش رو خواهرت هست . ماسک بزن یه گوشه بشین الانم که با ...

کلا داماد و پدرشو دوتا خواهرای مجردشن با مامانمو خواهرمو منو شوهرم . برم ماسک هم میزنم ولی روحیم خیلی خرابه لباس هم ندارم چی بپوشم همه تنگ شده به همین زودی شکمم بزرگ شده چون دوقلو باردارم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706