2733
2734
عنوان

شده تا حالا مرد متاهل بهتون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2627 بازدید | 144 پست
برو بمیر.خدا شفات بده.عقده ای .بی شخصیت.اره همه دنبال توی تحفه ان.لیاقتتم همین مردای خاقن هست.شوهر م ...

چ خبرته ...😶

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بمیر.خدا شفات بده.عقده ای .بی شخصیت.اره همه دنبال توی تحفه ان.لیاقتتم همین مردای خاقن هست.شوهر م ...

خخخخخخخ 

معلومه که خیانت کردی که این جور چیزارو هیچی نمیبینی  نه خانوم ما مثل شما نیستیم با شوهر مردم لاس بزنیم بیچاره شوهرت 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279
2728
من خودم‌همکار اقا زیاد دارم اونهاکه کرم دارن شبیه این اقا رفتار میکنن شک نکن ادم مورد داریه ولی تو ز ...

دقیقا منم هین رو گفتم اینجور ادمها به خیلیها پیام میدن از ۱۰ نفر یکیشون هم جواب بده بهش واسش کافیه دیگه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
معلومه که پروندش خراب یاد کاراش افتاده ناراحت شده ولش کن 

بی شخصیت.خراب.تو چه گهی میخوری.پرونده ابا و اجدادت خرابه.بی شخصیت

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
شما ها خیلی بی وجدانینا میگم ممکن بود به دوستی برسه اگه پیاما ادامه داشت 

وااااا ب چ دوستی برسه 

از جانب شما؟!!!

از طرف اون اقا ک چیزی نگفته بخواد ب دوستی برسه 

دفعه دومم گفته ساعت کاری زنگ بزن یعنی ارتباطتون همون مسائل کاری بوده

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2738
حالا چرا شما خودتون بهش زنگ زدین گفته ساعت کاری بزنگ؟؟؟؟

برا اینکه شماره داده بود گفته بود اگه سوالی  داشتی بزنگ زنگ زدم اداره جواب ندادن منم کارم ضروری بود زنگ زدم موبایلش . اخه اکثرا تو اداره نمیموند

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

نمیدونم چرا به دوستان برخورده😕😕😕

✔️اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم ...چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد.وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..دکتر علی شریعتی                 خاک باش! علی ابوتراب است ....                                      هستم؛ به میزان معرفتم به حقیقت... و نیستم به میزان دور بودنم از آن...«‏اللهم أرح قلبه فهو وقلبه في قلبي.»   محبوب من!من با شما حرف‌هایی دارم که با کلمات نمی‌شود گفت؛درمانش،دیدار است... 💔! -#بےݩواےحسیݩ              درباره‌ی من: هیچم در این وادی حیران محل سکونت: شهر عمه‌ی سادات( عمه‌معصومه‌سلام‌الله علیها:)))) علایق: نوشتن برای خودِ مخدوشم، غرق‌شدن در اعماق کتابی ژرف؛ اگر قرآن و نهج‌البلاغه و کتب فلسفی باشد نیکو‌تر است! به خدا و رسول و اهل بیت و نائب خلیفه‌اش بر زمین نیز علاقه‌ی فراوانی دارم. موسیقی مورد علاقه: هر سازی که احساسات خوبم را به غلیان آورد ...در گوش برگ‌های افتاده می‌خواند؛ نگاهم را از شما بر نمی‌دارم. که اکنون،زینت زمین شده‌اید.خدای مهربان افتاده‌ها! می‌شود من هم با برگ‌ها، بیفتم به پایتان؟ برگرفته از آیه‌ی ۵۹ سوره‌ی انعام      گفت: اگر بروم چه؟گفتم: آن‌گاه تو اولین وطنی هستی‌که ساکنانش را ترک می‌کند!سعید_انصاریان   لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي كَبَدٍ‏که ما انسان را در رنج آفریدیم..🌱سوره بلد_آیه ۴ مارا در بازارچه ی رنج می گردانند‏و هرکس را به اندازه وسع خَریدَش ‏رنج می دهند..!
2706