2726
عنوان

شده تا حالا مرد متاهل بهتون ...

2627 بازدید | 144 پست

واسه یه کار اداری میرفتم شماره هم‌میگرفتن و واسه کار اداری  یه بار زنگ‌زد گوشیم منم روم نشد بگم‌زنگ نزن سنم کم بود فک نمیکردم قصدی داره و اینکه گفتم خب مجرده دیگه اینطوری رفتار میکنه گوشیم نداشتم اونموقع فقط یه بار زنگ زد یه بارم پیام داد که کارتون درست شد یا نه منم یه بار جواب دادم دیگه هم پیامی ردو بدل نشد بعد گوشی خریدم شمارشو زدم تل دیدم بچه داره 😓 سرکارشم جوریه که هزار تا زن میاد و میره ینی ممکن به زنش خیانت کنه خیلی حالم گرفته شد یه بار زنگ زدم ببینم کارام انجام شده دیدم گفت ساعت اداری زنگ بزن ولی باز نفهمیدم  . بعدش میخاستم فقط زنگ بزنم فوشش بدم 😐 که بهم پیام داده 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب توپیام فقط گفته کارت درست شد یانه خودت میگی دیگه چیزی نگف این کجاش خیانته

چی میگین خب من اگه ادامه میدادم  جواب اخرشو میدادم ممکن بود به دوستی برسه دیگه 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279
مگه جیزی باید میگفت چرا باید اس بده که کارت درست شد یا نه  اون فقط کارمند بود ینی به همه خانون ...

ای بابا چقد جامعه فکرت محدوده 

طفلی چیزی نگفته که

گفتم حتما زنگ زده یا مزاحمت شده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
چی میگین خب من اگه ادامه میدادم  جواب اخرشو میدادم ممکن بود به دوستی برسه دیگه

😐😐😐😐😐😐

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706