2733
2739
عنوان

بیچاره شدم شیر ندارم شیر خشک هم نمیخوره😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 67 پست
منم هر شیرخشک هر شیشه شیری خریدم نخورد که نخور اما غذا خوب می‌خورد شیر هم شیر گاو داخل لیوان می‌خورد ...

یعنی به خاطر طعم شیرش نمیخوره ؟ بچه منم غذا خوب میخورد الان چند روزه انگار هیچی نمیخوره فقط سینه مند میخوره

الان خیلی کم شده من یه مدت خیلی شیر داشتم ک میبخشیدم همش ک خدا رو کر نمیدونم چی شد یکی سینم خشک شدال ...

الانم شیر داری  من خودم هر چی سینمو فشار میدم یه قطره هم نمیاد ولی بچه که مک میزنه میاد حتی بعضی وقتا لباسم خیس میشه , پس اگه منظورت اینه که سینتو فشار میدب چیزی نمیاد بدون که شیر داری و اشتباه میکنی

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی فعلا شیره انگور رو با ابجوش مخلوط کنی بهش بدی مقویه. شیر هم شاید طعم اون شیر رو دوست نداره شیرخشکشو عوض کن یا شیر پاستوریزه رو با اب جوشیده مخلوط کن بهش بده خودتم تقویت کن شیرخرما زیاد بخور

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍
چجوریه پس  بعضیا دوتاشو میدن بچه میخوره باهم شانس منه ...شیر فریزو با سرنگ بهش میدم برا خواب بو ...

تایم داره ..تا ۴ یا ۵ ماهگی میشه ی تغییری توروال داد...من خودم هم شیر خشک دادم هم شیر از اول ... ب مرور سر ۶ ماه شیرم خشک خشک شد ...هی نم نم شیر خشک حجمش رفت بالا سینه منو رها کرد ..سر ۶ ماهگی بچم کامل شیر خشکی بود...تا دوسالگی هم شیر خشک دادم.. شیر مدل دیگم ندادم.....بعد دو پاستوریزه دادم ...الانم فقط ب خودت برس ..یعنی تو فکر افزایش شیرت باش تا گرفتن از سینه ...چون فعلا غذای اصلی همون شیر...سرلاکو فرینی و حریره سوپ کمکیه اسمش تا ی سالگی

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2728
یعنی به خاطر طعم شیرش نمیخوره ؟ بچه منم غذا خوب میخورد الان چند روزه انگار هیچی نمیخوره فقط سینه مند ...

اره کلا شیر خشک دوست نداشت 

من تموم مارک های شیر خشک براش خریدیم اما نخورد

بچه منم یه مدت مثلا به مدت دو هفته از غذا می رفت فقط شیر به خاطر دندون بود دیگه اوایل حساس میشدم دیگه بعدش میدونستم بعد دوهفته خوب میشه 

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ان شالله ک خوب شه اونم عذا خوب میخورد

اره غذا خوب می‌خورد یه مدت از غذا میرفت دوباره خوب میشد 

فکر کنم به خاطر دندون باشه

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738