2737
2734

۹ ماهشه امروز شیر خشک برا اولین بار میخوام بهش بدم نمیخوره خودم شیر ندارم ئذره هست ک انگار جونم داره میره با شیر.. گوشت تو تنم نمونده از بس مک زده استخونام زده بیرون حالا میخوام شیر خشک بهش بدم تو دهن نمیکنه شیشه و گذاشتم گشنه شه باز نمیخوره گریه میکنه و پا میزنه به سینم چیکار کنم ...غذا هم نمیخوره چند روزه خیلی خوب بود چند روزه دیوونه شده دور از جونش راه حل بدید لطفا

کاش زودتر بهش میدادی

اون الان دیگه حالیشه و شیر خشک نمیگیره

مگه خیلی گشنه بشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیر پاستوریزه نمیخوره؟ وقتی خوبه سعی کن شیشه شیرو بذاری تو دهنش که متوجه نشه. این سن بچه هم خیلی بده بچه داره دندونم در میاره بدقلق میشه. غذایی که دوست داره براش بپز. بذار خودش بخوره

2738

هیچ بچه ای تا حالا نبوده که شیر نخوره و کاریش بشه

ولش کن گشنه اش بشه تو هم‌می خوره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
فعلا یکم‌ فرنی بهش بده الان  تا یه راهی پیدا کنی

بخوره سیر شه که عمرا شیشه بگیره چند روزه فرنی و غذا هم دیگه نمیخواد و به زور یه قاشق فقط وابسته سینه شده دارم میمیرم قبلش خیلی خوب بود غذا زیاد میخورد نمیدونم حالا چی شده فقط سینه میخواد

الان خیلی گشنشه بازم نمیگیره

کامل میفهممت گلم

عزیز دلم شیر خودتو بده هرچن اگه کمه بده تا حداقل یه سالش بشه بعد بهش شیر محلی بده

خودت پسته بخور بادوم و شیر بخور تا شیر داشته باشی

منم الان بچم۱۴ماهشه میخوام از شیر بگیرمش چون دقیقا حال تورو دارم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706