2737
2739
عنوان

همه بیاید ی لحظه

176 بازدید | 27 پست

بچها من بد ۷ سال دارم ب کسی ک دوسش داشتم میرسم ینی تازه کاری ک مدتها براش تلاش کردو ب دست اورده چند باری از ۶ ماه پیش تاحالا مادرش دعوتم کرده بود و خونشون رفته بودم اما بدون خانواده امروز واسه اولین بار اومد خونمون تا با مادرم آشنا شن یسری وسیله برام اورده بود مثلا ترشی درست کرده بودو.. و یسری سوغاتی ک رفته بودن سفر   اما من الان موندم چرا برنج تو وسایلی ک اورده بود بود..ینی معنی خاصی داره یا همینجوری اورده من و مامانم خیلی تعجب کردیم اندازه دو س کیلو برنج ریخته بود داخل ی ظرف اورده بود 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای وااااااییییییییییییی فووووووق العاااااااااادہ بی معنیییییییہ ینننننی چچچچی آخہ دو سہ کیلووووووو برنج

مامانت چی گفت؟

اگرتویکباربمنبگیبندہیمن          زعرشتبگذردخندهیمن♥️😍

کجای کاری من خاله ام برا عروسش مرغ نپخته هم گذاشته بود 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2740

ما وقتی دختر رو نامزد میکنیم رسم داریم که هرمناسبتی براش عیدی میبریم طلا بهمراه آذوقه ...مرغ ...گوشت ...برنج ...ماهی...روغن ...شامپو...همه چی و لباس و اینا...

اما شما ک حتی نامزدم نیستید نمیدونم شاید دلی آوردن دیگه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای واااااایییییییی ...

هیچی گفت هرچی فکر میکنم نمیفهمم اونو واسه چی اورده 

2706