2733
2734
عنوان

گزارش نزنین،دردل خواهرانس فقط هیچ منظوری ندارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3427 بازدید | 170 پست

نداشتن رابطه بهت فشار میاره؟

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
و چه سریع😄

بو کشیدن  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای حل مشکلت دعا میکنم

انشالله به زودی گره از همه کارات باز بشه

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2728

فک کن مجردی

من یه سال ازت بزرگترم مجردم

تو هم اینطوری فکر کن

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
مرتیکه های دیوثی ک درخواست دوستی میدین دکمتونو بزنین ک گزارش دادم  خواهر مادر ندارین نه؟

دقیقا میفهمم کیا دارن درخواست میدن

خااااک بر سرا

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
2740

معلومه خیلی ضایع رفتار می‌کنی که شوهران به روت میاره .خودتو محتاج نشون نده 

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
مرتیکه های دیوثی ک درخواست دوستی میدین دکمتونو بزنین ک گزارش دادم  خواهر مادر ندارین نه؟

خب عزیزم 

مردا تنشون میخاره واسه این‌چیزا 

به نظرم با یه مشاور مشورت کن 

اینجا کسی نمیتونه کمکت کنه 

ولی سعی کن تو این روزا و شرایط سخت یه محیط گرمیو براش به وجود بیاری که خودش مشتاق بشه برا رابطه 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

عزیزم با مهربونی باهاش صحبت کن کاری کنه کارش سبک بشه مردا رو رابطه حساسن

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
خیلی کمه  ۳۰ روز یبار ..خودت لباسای جذب بپوش آرایش جیغ کن ب خودت برس

ماهم درحد ماهی دوبار هست ولی من هیچ مشکلی با قضیه ندارم حس نمیکنم کمه

واسه ماهم به خاطر سختی شغل همسره

ملت هرچی میکشن از دست این دولت داغونه که شرایط کار رو انقدر سخت کرده

والا اگه اسی میخواست با کسی جز همسرش رابطه برقرار کنه نمیومد اینجا کمک بخواد چقد میتونید احمق باشید

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2706