2733
2739
عنوان

گزارش نزنین،دردل خواهرانس فقط هیچ منظوری ندارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3427 بازدید | 170 پست
دعا میکنم ازدواج کنی دست از سر بقیه برداری هوووووف🤕🤦‍♀️

همون برای خودت دعا کردی و ازدواج مزخرفی کردی  که پاچه مردم رو میگیری  کافیه 😁 اصلا کجای حرفای من باعث شد بیسوادی مثل تو انقدر اتیش بگیره نمیدونم .هر موقع گفتن خاک انداز شما ظاهرشو😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون برای خودت دعا کردی و ازدواج مزخرفی کردی  که پاچه مردم رو میگیری  کافیه 😁 اصلا کجای ح ...

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5‍ 

@نی_نی_یار_3  

@نی_نی_یار_2    

ببینید این خانم چقدر بی ادبی میکنه البته فقط به من نیست با همه این رفتار رو دارن

ممنونم

2728

@نی-نی-یار-شب

@نی-نی-یار-۳

@نی-نی-یار-۲

@نی-نی-یار-۵

این خانم بی مقدمه از دیشب در تاپیکی که یک ساعت بود اصلا ترکش کرده بودم  هی من رو ریپلای میکنه و اهانت میکنه لطفا خودتون بخونید و قضاوت کنید ممنونم.

ببین عزیز من چییی نگفتم ک شما دلت بگیره بعدم شما مثل اینکه شوهرت حسابی ور دلته ساعت ۹ شب ک براش چای ...

من نگفتم که توناشکری یامشکل داری یادبدبختی خودم افتادم گفتم هیچ کس بدون مشکل نیست فک میکردم فقط شوهرمن سرده البته اون مقصرنیست مقصرمنم ایودیم نذاشتم پرسیدم گفتم چطوریه چوم قرص میخورم سریع بالامیارم انقدبخودت سخت نگیر بخداهمه مشکل دارن انقددلم اززمین زمان گرفته که نگو خداکمکت کنه ببخش ناراحت شدی

خدا دلم یه شانه میخواهد تاخودصبح گریه کنم