2410
2553

بچه ها من شوهرم خیلی کارش سنگین شده بعد مثلا هرماه فقط یکبار راطبه داریم من ۲۲ و اون ۲۹ سالشه...

من تقریبا ادم گرمیم شوهرم قبل از این مسائل خوب بود ولی جدیدا اصلا عصاب و حوصله نداره بعد رابطه پرخاش گر تر میشه کلا ضعف میاره زود خسته میشه میخوابه😥😔😔😔بعد توی دعواهم یجور حرف میزنه انگار لطف داره میکنه ک رابطه داریم...

خیلی اذیتم

از وقتی داره خرج هم خانوادشو میده هم خودنونو این مدلی شده اونا روش فشار میارن اینم اینجوری....

خیلی سختمه ،اهی اوقات حتی ب گناه میوفتم اصلا تمایل ب رابطه نداره

درضمن واریکسل هم داره....

فقط دلداریم بدین ک خیلی سخت شده این موضوع خیلی فشار میاره بهم...

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

لطف  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2714

مرتیکه های دیوثی ک درخواست دوستی میدین دکمتونو بزنین ک گزارش دادم 

خواهر مادر ندارین نه؟

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

چرا همه چی برعکس شده آخه مردم مردای قدیم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
خیلی کمه  ۳۰ روز یبار ..خودت لباسای جذب بپوش آرایش جیغ کن ب خودت برس

فایده نداره پهمیشه تمیزم بوی عطر میدم لباسای قشنگ میپوشم دوش میگیرم ارایش میکنم و با بچه ۹ ماهه واقعا مشکله اینکارا

2706