2737
2739

یه بار معلمم اومد ب یکی از معلما شیرینی تعارف کنه منم تو دفتر بودم گفت بفرمایید منم گفتم نههههه مرسی صبحونه خوردم بعد دیدم با معلم پشت سرمه😐😂😁

دختر عموم تو دستشویی بود رفتم پشت دستشویی آهنگ تتلو گذاشتم چون میدونستم بدش میاد بعد دیدم  عموم درو باز کرد اومد بیرون 😐😂

شمام بگید م

من خیلی استارتر مظلومی ام هر وقت تاپیک میزنم جواب تک تک کامنتا رو میدم 🥺😂 

عجب بابا عجب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معنیه آش و اب رو نمیدونستم

مادرشوهرم گفت باید خرج آش و آبم رو زودتر بذارم کنار گفتم ایشالا زودتر جور بشه

خرج آش و آب(

خرج کفن و دفن)

من😏

مادرشوهرم😶😶😶😶😶

خرج آش و آب💩💩💩💩💩💩

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اون مورد اول برای منم پیش اومده

رفته بودیم مهمونی خونه کسی که خیلی باهاشون رودروایسی داشتم بعد برای بار دوم بهم شیرینی تعارف کرد من گفتم ممنونم عزیزم من برداشتم و هی تعارف کردم بعد گفت نه بده پشت سریا    

2738

سی هزار داده بودم داداشم بعد گفت برو همون پول رو بردار دستت درد نکنه منم گفتم ن بابا بزار باشه سی تومن چیه ک بگیرم بعد دیدم زنداشم رفت برداشت گفت عزیزم بامنه 🤦‍♀️منم گفتم قربونت همون سی تومن منم بده لازم دارم 😂😂😂😂😂

منم آیفون دارم  ولی عمومیه😄 فقط یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه اش میزنم در حیاط باز میشه 😅 داداشم میگه تو  ضعیفی😒خان داداش تو فقط کافیه وقتی قفل گوشیم بازه ازم بگیری  همچین ازت بگیرم ک کرک پرت بریزه 😉 حالا توی ک امدی امضام رو خوندی ریپلایم کن بگو لایک ب امضات بعد یکی بعدیت میاد امضام رو میخونه  و این میشه ک منو تو یه ملت رو😝 رو اسکول کردیم 😜

معلمه دینی دبیرستانم هم اسمه من بود یعنی مرضیه

سر جلسه امتحان دینی ترم اول بودم مدیرمون اومد رو به من کرد گفته خانم حاج‌علی‌رضایی مرضیه میگه ابنجارو کامل توضیع بدبن

فامیلیه معلممون حاج‌علی‌رضاییه گفتم که خانم من مرضیه‌ام

یعنی کله اون مراقبا و بچه‌ها از خنده کبود شده بودن چون مدیرم هم بود نطق نمیتونستیم بکشیم

مدیرمون هم خییلی ریلکس گفت منم گفتم که خانم‌حاج‌علی‌رضایی که گفتن که این سوال رو کامل بنویس

بعد تق.تق‌کنان از سالن رفت بیرون

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

چند ساله پیش که تازه ازدواج کرده بودم و اصلا از ارایش و لوازم ارایش سر در نمیاوردم ...به خواهرشوهرم گفتم میخوام ناخن مصنوعی بگیرم ...ناخن مصنوعی پا هم بگیرم برا عروسیم یعنی لازمه....واااااای الان که یادش میفتم میترکم ..هنوزم دختر خواهرشوهرم میگه فلانی ناخن مصنوعی پا نگیری😂😂😂😂😂

2706