2733
2734

گرمی نخور 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط باید تا میتونی شیر خشک بدی دو سه روز اول شیر مادر گرمه خودش باعث زردی میشه برنشم با کاستی بشور. اینا چیزایی بود که برا پسرم دکتر بهم گفت

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2731

من ماه های آخر هر روز لیموشرین میخوردم

مثل دارو یعنی اگه یادم میرفتم شوهرم میاورد تو تخت خواب میخوردم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من ک شنیدم ما اخر شربت خاکشیر و عرق کاسنی بخوری زردی نمیگیره من خودم چون بچم بریچ بود عرق کاسنی نخوردم چون رحم رو میگن زود باز میکنه ..شربت خاکشیر رو خوردم و بچمم زردی نداش..نمیدونم دیگ شربت تاثیر داش یانه

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
فقط باید تا میتونی شیر خشک بدی دو سه روز اول شیر مادر گرمه خودش باعث زردی میشه برنشم با کاستی بشور. ...

چه عجیب من شنیدم شیر مادر جلوی زردی رو میگیره و هرچقدرم بیشتر شیر بخوره زودتر خوب میشه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2740

ماه ۹ کلی سیرابی بخور

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
چه عجیب من شنیدم شیر مادر جلوی زردی رو میگیره و هرچقدرم بیشتر شیر بخوره زودتر خوب میشه

نه من پسرم ان آی سیو بود یک شب و دکترش گفت شیرخشک بده شیر مادر طبعش گرمه 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

تو کاری نمیتونی بکنی که نگیره 

ولی اگه گرفت اندازه یه نخود شیر خشت و با یک قاشق ترنجبین تو یه استکان دم کن هرروز به اندازه یک قاشق چای خوری بده به نوزاد 

بدن نوزاد با عرق کاسنی بشور

پیشونی پشت گوش پشت لب نوزادو با عرق کاسنی تند تند ماساژ بده

من از اینا نتیجه گرفتم