2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو بارداریمم خیلی خیار خوردم....اابته دوس داشتم به خاطر زردی نه

ولی از من می شنوی سردی نخور....گرمی بخور که بچه آروم بشه

من یه دونه خرما هم نخوردم یا موز

فقط خیار و دوغ

پسرم وحشتناک اذیت میکرد

2728

به هیچ عنوان  گرمی زیاد نخور تو بارداری الخصوص  زردچوبه،دوماه اخر بارداری هم عرق کاسنی بخور هر روز یک استکان انشالله زردی نمیگیره،من این کارهارو کردم دخترم اصلا نداشت ولی بچه های خواهرم یه درصد خیلی کمی داشتن که مراعات کرد تو شیردهی خوب شد

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
منم بریچ تا اخر همینطوره ؟چ کارایی نباید بکنم 

اره از چهارماه تو سونو بریچ زدن تا هفته ۳۹ هم‌بریچ بود..والا من از ترسم یه آخرو فقط خوابیدم‌ببخشید فقط برا حمام و دستشویی و غذاخوردن پامیشدم همین...واینکه برا اینکه بدونی سفالیک شده یا بیچه معاینه نرو فقط سونو من ۳۸هفته رفتم دکتر گف چرخیده اما آدم خودش بچه بریچ احساس میکنه شک داشتم هفته ۳۹ رفتم سونو همون شبشم عمل شدم...

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه

ماه آخر با نظر متخصص طب سنتی صبح ها ناشتا نصف استکان عرق شاهتر ه رو با نصف استکان کاسنی قاطی کن بخور

اگرم دنیا اومد داشت باید تند تند شیر بهش بدی که از طریق ادرار و مدفوع دفع کنه

ترنجبین و شير خشت  هم عالیه حتی خود دکتر ها هم منعش نمیکنن. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2740
من تو بارداریمم خیلی خیار خوردم....اابته دوس داشتم به خاطر زردی نه ولی از من می شنوی سردی نخور....گ ...

ربطی به سردی گرمی نداره ارامش بچه😐من کلا سردی خوردم دخترم فوقالعاده ارومه،بنظرم اونایی که تو بارداری خیلی ارامش دارن و به هیچ عنوان استرس ندارن بچع ارومه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
ربطی به سردی گرمی نداره ارامش بچه😐من کلا سردی خوردم دخترم فوقالعاده ارومه،بنظرم اونایی که تو باردار ...

واقعاااا☹☹☹چون گرمی نخورده بودم فکر میکردم از اونه

اخه میگن خرما هم خیلی تاثیر داره واسه اینکه بچه آروم باشه

اره از چهارماه تو سونو بریچ زدن تا هفته ۳۹ هم‌بریچ بود..والا من از ترسم یه آخرو فقط خوابیدم‌ببخشید ف ...

هنوز هفته۱۳هستم جفتم پایینه و بریچ پامیشم دلم درد میگیره مگ بربچ چجوریه ک حسش میکنی 

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...
شما امتحان کردی سوره واقعه؟من چن شبه میخونم تا کی بخونم

من همیشه میخونم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
هنوز هفته۱۳هستم جفتم پایینه و بریچ پامیشم دلم درد میگیره مگ بربچ چجوریه ک حسش میکنی 

هفته آخر نمیتونی بشینی 🤐انگار سرش تو دنده هات گیر میکنه آدم میترسه له بشه 🤣🤣...پس از الان بریچیش معلوم نمیشه کلی جاداره بچرخه البته مونده ب شانست من ک سز میخواستم بریچ موند ورفتم سز..من جفتم خلفی بود و فک کنم بچم خیلی بالا بود شکمم مثل توپ بود و اینکه بریچ بودن از این میفهمی ک شکم توهفته های آخر پایین نمیاد

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
هفته آخر نمیتونی بشینی 🤐انگار سرش تو دنده هات گیر میکنه آدم میترسه له بشه 🤣🤣...پس از الان بریچیش ...

اهاممنونم از راهنماییت بخاطر جفت نگرانم الان استراحت کاملم جفتم قدامی😢

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...