2737
2734
عنوان

معادلات مثلثات😑😑😑

585 بازدید | 11 پست

چرا اینقدر سختن🤕

هعی سینوس هعی کسینوس خسته شدم😓😪

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کنکور جز آسونان ها

من اونموقع که تو مدرسه یاد میدادن نفهمیدم درسشو ☹🤕 هرسال حداقل دوتا سوال میاد ازش

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2728
بنویسشون رو کاغذ روزی چندبار خودت از حفظ بنویسشون بمرور زمان حفظ میشی ولی باید مستمر باشه تلاشت

خدا کنه بتونم☹امسال دوتا سوال داده بودن باید مساحتشو حساب میکردیم من با خط کش حساب کردم و اشتباه زدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤣

مدرسه رو  ولش کن بابا برو توو آلا اقای ثابتی خیلی عالی یاد میده  رایگانه

کجا؟ آلا؟

2740
آره برو اپش رو دانلود کن صفر تا صد ریاضی همون پایه ای ک هستی فیلماشو ببین

اها مرسیی

اگه واقعا بخونی از آسون ترین مباحثه❤️ اولش یکی یکی فرمولها رو بخون و بنویس تو یه کاغذ.... بعدش روزی دوبار قبل از اینکه درس بخونی اونا رو مرور کن اولش وقت میگیره اما بعدش چشم بسته همشو میگی❤️❤️❤️❤️❤️خیلی مبحث راحت و خوبیه دوسش دارم😎❤️

اره مثلثات خیلی رو مخه . ببین من خودم تازگیا با پک متامس آشنا شدم . اینجوریه که هر  بخشی که مشکل داری و میتونی تهیه کنی و بعد از اون کامل اون بخش رو یاد می گیری . باورت میشه من خودم برای مثلثات همین مشکل رو داشتم الان خدارو شکر برطرف شد. 

راستی من از سایت دکتر سلامیان این بسته رو پیدا کردم.