2726
عنوان

معادلات مثلثات😑😑😑

581 بازدید | 11 پست

چرا اینقدر سختن🤕

هعی سینوس هعی کسینوس خسته شدم😓😪

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کنکور جز آسونان ها

من اونموقع که تو مدرسه یاد میدادن نفهمیدم درسشو ☹🤕 هرسال حداقل دوتا سوال میاد ازش

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2728
بنویسشون رو کاغذ روزی چندبار خودت از حفظ بنویسشون بمرور زمان حفظ میشی ولی باید مستمر باشه تلاشت

خدا کنه بتونم☹امسال دوتا سوال داده بودن باید مساحتشو حساب میکردیم من با خط کش حساب کردم و اشتباه زدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤣

مدرسه رو  ولش کن بابا برو توو آلا اقای ثابتی خیلی عالی یاد میده  رایگانه

کجا؟ آلا؟

آره برو اپش رو دانلود کن صفر تا صد ریاضی همون پایه ای ک هستی فیلماشو ببین

اها مرسیی

اگه واقعا بخونی از آسون ترین مباحثه❤️ اولش یکی یکی فرمولها رو بخون و بنویس تو یه کاغذ.... بعدش روزی دوبار قبل از اینکه درس بخونی اونا رو مرور کن اولش وقت میگیره اما بعدش چشم بسته همشو میگی❤️❤️❤️❤️❤️خیلی مبحث راحت و خوبیه دوسش دارم😎❤️

اره مثلثات خیلی رو مخه . ببین من خودم تازگیا با پک متامس آشنا شدم . اینجوریه که هر  بخشی که مشکل داری و میتونی تهیه کنی و بعد از اون کامل اون بخش رو یاد می گیری . باورت میشه من خودم برای مثلثات همین مشکل رو داشتم الان خدارو شکر برطرف شد. 

راستی من از سایت دکتر سلامیان این بسته رو پیدا کردم.