2737
2734
من تیتر نزدم ببین پلاکارده به چشمای پسر نگاه کن قدیما زنا میساختن الان میگن بالای چشمت ابرو تهدید ...

مرد خوب باشه زن حاضر نمیشه رندگیشو خراب کنه بیشتر مرد مقصر هست که زن لگد به زندگیش میزنه  زن ها بساز تر هستن با هر شرایطی راه میان

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری به کار این عکس ندارم ولی به نظرم اون زن پشیمون میشه چون بعضی مردها سر لجبازی حتی نمیذارن دیگه بچرو ببینه .دیدم که میگم .پول همیشه احتمال داره به دست بیاد ولی بچه رو مطمئن نیستم

2728
خانما تو زندگی مثلا مشترک فقط همین مهریه رو دارن ...حالا ببین چطو دارن سیاسیش می کنن و ازاحساسات خان ...

شما حاضری مهریه نباشه ولی مثل بقیه کشورا باشه

اونجا دیگه نفقه و خرج با مرد نیست ها همه باید کار کنن و تلاااش نه بخور و بخوااب

اگرم اسلام که بجز مهریه کلی قانون داره

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
صبر و از خوگذشتگی گمونم بهتر باشه....

صبر و از خودگذشتگی در صورتیه ک طرف مقابلت ارزشش و داشته باشه

مگ چقد عمر میکنیم ک تمامش و پای یه بی لیاقت هرزه هدر بدیم؟

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
نمیدونم چرا یه عده وقتی نمیتونن مسئولیت قبولکنن بچه میارن میگن صف مهریه گرفتن غلغله شده!

برادر ما زن گرفت چه عروسی چه خرجی کرد پست فطرت تا رفت سر زندگیش یکماهه مهریه گذاشت اجرا وضع خانواده اش بد بود میخواست پول بهشون برسونه خدا ازشون نگذره همچین زنهایی رو

کاری به کار این عکس ندارم ولی به نظرم اون زن پشیمون میشه چون بعضی مردها سر لجبازی حتی نمیذارن دیگه ب ...

نه بابااا ما تو فامیلمون داشتیممهریه گرفت رفت خرج عمش کردبخدا پسرش یه خبر نمیگیره

بعدم رفت با یکی دیگه راااحت

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
من تیتر نزدم ببین پلاکارده به چشمای پسر نگاه کن قدیما زنا میساختن الان میگن بالای چشمت ابرو تهدید ...

من حق و به شما میدم اسی وقتی میدونن شوهرشون ادم گوهیه پس چرا ازش بچه میارن البته خیلیا هم میشناسم که بخاطر راحتی بیشتر خودشون بچرو به پدر میدن نه بخاطر بی پولی دیدم که دارم میگم ولی صحبت بعضی از کاربرام درسته خیلیام از بی پولی مجبورن 

چشم های مادر این بچه رو هم دیدی ؟؟؟ 

فکر نمیکنی با ارسال و نشر این عکس بدجور داری یه طرفه قضاوت میکنی ؟؟؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706