2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی فروخت مهریه حق زنه 

اگه مرد مجبورش کرده از بچش بگذره گناه بزرگی کرده 

شاید پشتوانه ای نداشته مجبور به این کار شده

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️
2728

اینم حتمابابای عنترش داده دستش آبروی زنشوببره،مهری نمیگرفت وب جاش بچرومیگرفت اونوقت بایدخودشومیفروخت تاخرج زندگیشوبده چ ربطی ب مهریه غیرمعقول داره

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  
خوبه خودت خانومی.  مادر شدی؟   ی مادر ببین ب چ وضعی میرسه ک جیگز گوششو ول میکنه. چو ...

من تیتر نزدم ببین پلاکارده

به چشمای پسر نگاه کن

قدیما زنا میساختن الان میگن بالای چشمت ابرو تهدید وطلاق

البته مردا هم بعضیاشوون خیلی بدن خییلی

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
اینم یه جنگه ذهنی  پدره متن رو داده دست بچش عکس گرفته ازش ماکه پشت پرده داستان نیسیم

دقیقا همون پدر جیگر مادر و خون کرده الان نمایش ایجاد کرده 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

خداروشکر همینجوری زنا تو کشور ما حق و حقوقی ندارن این پویش ها هم راه میندازن دیگه بدتر

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2740

اونی که این رو تایپ گرده داده دست بچه قطعا بی شعوره و قطعا برای نفع شخصیش این کارو کرده. شما هم اگه آدم با شخصیتی باشی پنبه تنها قانون حمایتی از خانما رو نمیزنی و امجنسات  و نمیفروشی. بماند که همونم نمیشه گرفت

من تیتر نزدم ببین پلاکارده به چشمای پسر نگاه کن قدیما زنا میساختن الان میگن بالای چشمت ابرو تهدید ...

شما نشر نده خب. چشمای پسر؟ چشمای مادرشم کاش نشون میدادن. وارد این بازیا نشید. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706