2733
2734
عنوان

یه خانومی بود میگفت دلار به شش تومن میرسه. یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اینو که میدونم اینا دارن از پول مردم کمبود بودجه شونو جبران میکنن  اول بورس  بعد دلا ...

بعدش جیب بی صاحب موندشون که اندازه گونی گشاده 😐

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2731
اون خانم چه دلیلی برای این حرفش داشته؟

میگفت از یه آدم آگاه شنیدم حرفاش ردخور نداره 

یه همچی چیزی 

میگفت نپرسید

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2740
کی اینو گفته؟

همون که تکش کردم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
الان چند روزه گذشته؟

نمیدونم والا شاید ده روز

خب تو این ده روز مگه چقدر اومده پایین که برسه به ۶!!!!

منتظر معجزه ایم 😞😑

لایک 

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.