2733
2739
عنوان

یه خانومی بود میگفت دلار به شش تومن میرسه. یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 50 پست

خدا کنه که بشه

من یادمه وقتی دلار شد شیش تومن اون موقع تو شرکت کار میکردم غلغله شده بود همه میگفتن چ گرون شده این چ وضعشه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم واقعا اینقدر ساده ای؟

هرماه یک هفته قیمت رو پایین میکشن برای جمع آوری ارز از مردم 

هرماه هم همین ماجرا پابرجاست همه میگن ریزش کرده

یعنی حافظه تون اندازه یکماه به یادنمیاره؟

امروز رفتیم حقوق گرفتیم گفتن ماه بعدهمین هم نیست هیچ پولی در خزانه بانک نمونده 

ادم به امید زنده است دیگه چه کنیم😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738

@سمیرررررررر    

بیا بگو چه خبرا😄

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
اون روز ازشون اسکرین گرفتم

ایول زرنگ💗

عزیزم واقعا اینقدر ساده ای؟ هرماه یک هفته قیمت رو پایین میکشن برای جمع آوری ارز از مردم  هرما ...

چرا اینو که میدونم اینا دارن از پول مردم کمبود بودجه شونو جبران میکنن 

اول بورس 

بعد دلار و طلا

بعدشو خدا داند

عزیزم واقعا اینقدر ساده ای؟ هرماه یک هفته قیمت رو پایین میکشن برای جمع آوری ارز از مردم  هرما ...

اره دیگه مردم ما ساده ن . همه رو دزیدن بردن هیچی نمونده دیگه 😑 نماینده شهر ما میگفت الان یه ماهه که از رئیس جمهور خواستن بیاد مجلس جواب بده. ولی اصلا مهم نیست واسش 😐

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️